Odhaľte jedinečnú a overenú psychológiu predaja,
ktorá vám pomôže zvládnuť

pohovor do zamestnania
len vďaka pár hodinám lákavého štúdia
úspešných stratégií tých, ktorí to už
zvládli

+

nielen špičkovo vypracovaný životopis a motivačný list, ale aj viac ako stovka odpovedí na najčastejšie možné otázky, ktoré s vysokou pravdepodobnosťou dostanete

Dokážem to aj vtedy, keď som ešte nikdy na pohovore nebol a nevytváral životopis alebo motivačný list, alebo dokonca neviem, čo chcem robiť? ÁNO.

Moderné metódy, vďaka ktorým môžete získať prácu po ktorej túžite alebo ako sa vyhnúť nepríjemným a zbytočným chybám, za ktoré uchádzači o zamestnanie na pohovoroch draho platia

20.9.2017 o programe „Ako získam prácu snov“ a o tom, ako aj vy môžete konečne začať zarábať pekné peniaze v práci, ktorú si zamilujete a bez toho, že by ste sa museli triasť od strachu, či zvládnete pohovor alebo vnútropodnikový konkurz.

Získajte úplne nové odhalenia a spoznajte tajomstvá, ktoré vám pomôžu zvládnuť pohovor na jednotku a vďaka ktorým z vás personalisti budú nadšení.

Koniec zbytočným a hlúpym chybám, ktoré sú zodpovedné za niekedy až trápny neúspech a z ktorých nabiehajú personalistom na čele vrásky

Daniel Marčan,
špecialista na psychológiu predaja a presviedčania

Pracovať vo vynikajúco platenom zamestnaní, v príjemných podmienkach a so zaujímavými benefitmi, môže väčšine ľudí pripadať ako vzdialený sen. Ten môj sa kedysi naplnil, pretože som začal pracovať v práci, ktorú mi ostatní závideli. To všetko sa však udialo ešte predtým, než som sa neskôr dal na podnikateľskú dráhu.

Len si predstavte, že vďaka môjmu splnenému snu, sa teraz môže naplniť aj ten váš.

V tomto smere je program „Ako získam prácu snov“ doslova špičkovou navigáciou, ktorá vás dovedie presne tam, kam sa chcete dostať a koľko chcete zarábať. Už v tejto chvíli si môžete začať predstavovať, ako idete spokojne, sebavedomo a maximálne pripravený na životný pohovor, ktorý už bude váš posledný pohovor do zamestnania a po ktorom začne NOVÝ život.

STOP nezamestnanosti – STOP krízam – STOP dlhom – STOP stresom

Ako postupovať, keď chcete zvládnuť pohovor a získať prácu, po ktorej túžite?

Naozaj neviem, či v tejto chvíli patríte medzi ľudí, ktorí už nejaký pohovor absolvovali alebo sa ešte len na to chystáte. Možno na vás dokonca čaká vnútropodnikový konkurz a dúfate, že uspejete.

Či už je to tak alebo onak, preneste sa na chvíľu do predstavy, že vás zavolali na pohovor. Pred chvíľou ste tam prišli a teraz sedíte v miestnosti pred pohovorom a čakáte, kedy vás zavolajú. Pozeráte po ďalších uchádzačoch a je vidno, že niektorým sa odohráva v hlave peklo, pretože nevedia, čo sa bude diať a ako zareagujú. Nervozita a napätie v tele stúpa. Vo svojej mysli viete veľmi dobre, že sa vás budú pýtať rôzne otázky, ale neviete aké.

Zrazu vás volajú dnu, prišiel váš čas. Zatiaľ čo vstupujete, si vás už premeriavajú a od prvého momentu sledujú, ako sa budete správať a čo z vás vylezie von.

POZOR, prichádza kritická chvíľa, kedy väčšina uchádzačov zlyhá na plnej čiare

Väčšina personalistov začne v tomto momente pokladať klasické otázky.

Napríklad:

 • Kto ste a čo nám viete o sebe povedať?
 • Koľko chcete zarábať / Aký očakávate plat?
 • Ste ochotný pracovať nadčas / cez víkendy?
 • Čo nám viete povedať o našej firme?

Možno si v duchu hovoríte: „Čo je na tom ťažké?.“

Zvláštne je, že si extrémne veľa ľudí povie, že zrovna na tieto otázky sa nepotrebuje pripravovať a netušia, že to je jeden o z omylov, za ktoré 93% uchádzačov vždy na pohovore draho zaplatí.

Komu niet rady, tomu niet pomoci

Určite si to hovorila aj sestra môjho známeho personalistu pred pohovorom do banky, ktorá vďaka hlúpej hrdosti jeho rady odmietla (jej brat jej predsa nemusí radiť, ona to dokáže aj sama), aby nakoniec dramaticky precitla a presne na týchto otázkach pohorela.

Len si predstavte, o čo všetko sa pripravila. O príjemnú prácu v kancelárskom prostredí, s možnosťou lákavého kariérneho rastu, kde môže zarobiť omnoho lepšie peniaze, ako priemerná väčšina... 

Ešte predtým, než si prezradíme možné odpovede, ktoré vás vykreslia v nádhernom svetle si poďme povedať, ako to môže vypadať, keď personalisti pritvrdia:

 • Prečo odchádzate zo súčasného zamestnania?
 • Prečo chcete pracovať v tejto firme na tejto pozícii?
 • Prečo by sme tú prácu mali dať práve vám?
 • Aký by podľa vás mal byť najlepší nadriadený?

Schválne sa na chvíľu zamyslite, ako by ste na tieto odpaľováky odpovedali. Napríklad na poslednú otázku a dovoľte si popremýšľať, aké by to bolo, keby ste tú odpoveď použili.

Bola vaša odpoveď napríklad o tom, že by mal vedieť motivovať a pridať plat alebo ste absolútne nevedeli, čo odpovedať?

Ak nič z uvedeného, tak ste pravdepodobne svetlá výnimka, pretože tak odpovedá absolútna väčšina. A niekto dokonca bez tej motivácie alebo je úplne ticho.

Ako to viem?

Sám som tej otázke čelil a dopadlo to zle. Spomínam si, ako som čakal v zasadačke a triasol sa, pretože som vôbec nevedel, čo sa bude diať.

Práve prebiehal vnútropodnikový konkurz a ja som čakal na pohovor na nadriadeného pracovníka. Postupne nás volali jedného po druhom a už o chvíľu som mal ísť ja. Ešte predtým sa v zasadačke odohralo malé divadlo, ako keby scéna z jednej spomienky, ktorá sa mi v mysli vynorila z ďalekej minulosti.

Poznáte ten hnusný pocit, keď ste sa v škole spýtali spolužiaka, či sa učil kvôli tomu, aby vám poradil a on pohotovo odpovedal, že nič nevie a nakoniec dostal za jedna? Povedal to len preto, aby zahviezdil a nemusel sa s vami deliť o úspech za písomku.

Presne to isté sa stalo v tej zasadačke a aj keď mi to zo začiatku pripadalo trochu zvláštne, tak nakoniec celkom logické. Istý muž sa vrátil z miestnosti z pohovorom. V tej chvíli sa ho ďalší muž spýtal, čo sa ho tam pýtali.  „Len štandardné otázky“ :odpovedal a spokojne odišiel, pretože nám nechcel nič povedať a vypiť kalich úspechu úplne sám.

Myslel som si, že sa mi to asi sníva a vedel som, že to dopadne zle. Na pohovore sa ma spýtali práve spomínanú otázku: „Ako by sa mal správať správny nadriadený a aký by mal byť?“

Presne na tej otázke som vyletel a nikdy na to nezabudnem

...Dnes už viem, čo som urobil zle. Smutné je, že keď som o pár rokov neskôr radil odpovede ďalším ľuďom, aj tak ma nepočúvli a spálili sa ešte horšie, ako som ja spálil kedysi ja.

Hrdosť im totiž zabránila nechať si poradiť od mlaďasa, ktorý sa začal venovať pokročilej psychológii a dnes pomáha podnikateľom zvyšovať a násobiť zisky. Nechceli o tom ani počuť a tak aj dopadli. 

Pritom na to, aby zažili úspech a konečne zvládli ten pohovor, stačilo veľmi málo. Len uvedomiť si, že „vedieť ako,“ má dnešnej stále zrýchľujúcej a ťažšej dobe cenu doslova miliónov.

Mne už na tom nezáleží – presnejšie, nezáleží mi na ľuďoch, ktorí nemajú záujem o to, čo im ponúkam. Totižto mňa zaujímajú ľudia, ktorí chcú začať prežívať nadpriemerný úspech a spokojnosť a chcú si nechať poradiť.

S takými rád spolupracujem a takým rád dám to, čo kedysi mne po hromade skazených pohovorov pomohlo získať vynikajúce zamestnanie, do ktorého som sa tešil a v ktorom som sa po čase stal dobre platený odborník.

Ohromný úspech na pohovore behom krátkeho času môžete zažiť aj Vy, pokiaľ podniknete tieto overené kroky

Takže aby sme sa vrátili k našim otázkam - už máte vymyslené tie odpovede alebo vás napadli len nejaké mlhavé predstavy o tom, čo by ste mohli povedať?

Poďme si to spoločne rozobrať a začať vytvárať úspech vo svojej mysli úspech ešte predtým, než ho budete môcť zažiť na pohovore a stať sa podobne ako ja dobre platenými odborníkmi.

Kto ste a čo nám viete o sebe povedať?

Volám sa ...XY... mám ...w... rokov a momentálne si hľadám prácu, ktorá by ma bavila a napĺňala a kde by som mohol odvádzať skvelú prácu.

Koľko chcete zarábať / Aký očakávate plat?

Chcel by som zarábať ...X... Viem však, že na tej pozícii sa zarába Y a tak by som sa chcel postupne k takému platu prepracovať, pretože je to môj vysnívaný plat.

Ste ochotný pracovať nadčas / cez víkendy?

Pretože práca u Vás by ma veľmi bavila, rád/a budem pracovať aj nadčas a aj cez víkendy.

Čo nám viete povedať o našej firme?

Keď som hľadal/a informácie o vašej firme, tak som zistil/a že riaditeľ je ...XY... a primárne sa zameriavate na ...W... Našiel som to všetko na stránke ...Y... a všimol/la som si tam, že ....

 

Už vám začína svitať alebo až za chvíľu pocítite, že ste konečne na správnom mieste, kde vám môže niekto pomôcť?

Na to, aby ste na pohovore zahviezdili sa musíte vyhnúť tomu, že by ste sa snažili personalistov prechytračiť. Ide o to, aby ste odpovedali úprimne a boli riadne pripravený.

Poďme si rozobrať ďalšie otázky: (mimochodom, existuje veľká hromada ďalších otázok, po ktorých chodia uchádzači z pohovorov smutní pretože vedia, že to opäť pohnojili)

Prečo odchádzate zo súčasného zamestnania?

Cítim, že v tej firme sa nemám kam posunúť a rád by som šiel pracovať niekam, kde to bude pre mňa zaujímavejšie a budem sa môcť niekam prepracovať.

Prečo chcete pracovať v tejto firme na tejto pozícii?

Pretože vaša firma je v oblasti ...XY... najsilnejšia a stabilná a ja mám rád dlhodobú spoluprácu.

Prečo by sme tú prácu mali dať práve vám?

Pretože ak ma vyberiete, tak som schopný/á pracovať aj prvých tridsať dní zadarmo aby som vám dokázal/a, že som si tú prácu zaslúžil/a a myslím to vážne.

Aký by podľa vás mal byť najlepší nadriadený?

V prvom rade by mal ísť príkladom a mal by byť vzor pre svojich zamestnancov

 

„Wow, to je úžasné“. Nadšene vyskočil jeden z mojich priateľov, keď som ho pripravoval na pohovor a začal mu vysvetľovať a odhaľovať desiatky ďalších takýchto odpovedí a detailne mu vysvetľovať, prečo tak musí odpovedať.

Aj ja som bol nadšený keď som pochopil, v čom spočíva tajomstvo vynikajúceho úspechu pri pohovore do zamestnania.

Pripadalo mi to ako zázrak ktorý spôsobil, že sa môj strach, stres a nepríjemná nervozita stali čoraz viac vzďaľujúcou sa minulosťou. Zmenil som to, akým spôsobom o pohovore a o svojej budúcnosti premýšľam, pri komunikácii som začal používať moderné psychologické nástroje a zrazu bolo všetko akési ľahšie a jednoduchšie, než som si kedykoľvek predtým myslel.

Vy už teraz viete, že úspech vzniká inak, ako priemerným myslením. Kto tomu neverí, nech sa pozrie okolo seba na ostatných ľudí, ktorí myslia priemerne.

Čo Vám prinesie systém „Ako získam prácu snov?“

Možno budete v šoku podobne ako moja kamarátka, ktorá prezrela keď som jej začal hovoriť všetky veci a ona začala chápať, prečo bola na pohovoroch do tej doby neúspešná. Dôležité bolo že sa odhodlala dať si opäť žiadosť do zamestnania a nakoniec to zvládla bez akejkoľvek námahy.

O tom presne je systém „Ako získam prácu snov.“ Aby ste sa už nikdy nemuseli báť a šli na pohovor mocne pripravený.

Majiteľ celoslovenskej vzdelávacej spoločnosti mi povedal, že keď vyberal lektorov do svojho tímu, tak to bola hrôza. Keď videl, čo všetko som umiestnil do systému „Ako získam prácu snov,“ tak mi s úsmevom na tvári povedal, že by bol nadšený, ak by vedeli aspoň z polovice to, čo som tam vložil.

Rovnako tak zareagoval môj známy, bývalý personalista z veľkej firmy, ktorý už dávno pozná a pravidelne sa stretáva s doslova hororovými chybami uchádzačov. Keď majú absolútne zle vyplnený motivačný list a životopis alebo na pohovoroch klamú.

Spomínal mi a veľakrát sa sťažoval, ako si už mnohokrát myslel, že ho nič neprekvapí a predsa prišiel niekto, kto sa nakoniec blysol ešte horším výkonom.

Čo presne napísali?

Chybný prístup na pohovoroch a amaterizmus môže za to, že uchádzači chodia z dlhým nosom a sú prekonávaní ľuďmi, ktorí aspoň ako tak niečo vedia.

Vy sa tomu môžete vyhnúť a na diaľnici úspechu prejsť svetelnou rýchlosťou k zamestnaniu, vďaka ktorému sa už v obchode nebudete musieť pozerať na cenovky a do peňaženky.

Mimochodom, už vám niekto niekedy hovoril, ako vznikajú nápady? 

Niektoré vznikajú vo chvíľach pohody a uvoľnenosti, niektoré zasa zo zapisovania si nápadov a ich testovaním v praxi. Niektoré nápady vznikajú z naštvanosti.

Ten môj nápad, vytvoriť super systém pre úspech na pohovoroch, vznikol práve z naštvanosti, pretože ma prestalo baviť a nechcel som donekonečna počúvať hlúposti, vďaka ktorým to ľudia na pohovoroch prehrali. Rovnako tak som sa už nemohol pozerať na iný druh hlúpostí - od ľudí, ktorí uchádzačom o zamestnanie radia na rôznych fórach. 

Oni vôbec netušia, v čom spočíva úspech na pohovore a omieľajú blbosti, vďaka ktorým spôsobujú problémy iným ľuďom. Veď posúďte sami:

Smutné je, že si to ľudia prečítajú a nevedia, že takéto rady a uvedené cesty vedú do pekiel. Potom sa pokojne môže stať, že dopadnete podobne ako jedna pani, ktorá napísala:

STOP

Vďaka systému Ako získam prácu snov získate doktorát z psychológie predaja a ovládnete veci, ktoré nepoznajú ani niektorí personalisti pretože keby o nich vedeli, zaručene by ma zasypali správami, aby som ich stiahol z obehu. 

Ako získam prácu snov vám pomôže:

 1. ak sa chcete na pohovore do zamestnania presadiť
 2. ak túžite vyniknúť
 3. ak sa chcete vyhnúť riziku ďalšej straty zamestnania, po ktorom túžite
 4. ak chcete spoznať najhoršie chyby uchádzačov
 5. ak ešte len plánujete, ktorým smerom sa vybrať
 6. ak chcete prekonať 99% neúspešných uchádzačov a zažiť úspech miesto nich
 7. ak chcete nadchnúť a zapôsobiť na personalistov
 8. ak chcete získať lepšiu pozíciu vo firme
 9. ak chcete zarábať viac peňazí
 10. ak chcete mať vypracovaný špičkový životopis a motivačný list
 11. ak chcete vedieť, čo máte na pohovore hovoriť aby ste prešli
 12. ak sa potrebujete rýchlo zamestnať a začať zarábať
 13. ak ste prežili ťažké obdobie a máte pocit, že nemáte na viac
 14. ak potrebujete inteligentné informácie, ktoré nemá 99% uchádzačov
 15. ak ste už hľadali informácie všade kde sa dalo, ale stále ste nič nenašli
 16. ak už nechcete ďalej zažívať na pohovoroch prehry
 17. ak chcete vedieť, čo stojí za úspechom tých, ktorí už zarezávajú za pekné peniaze
 18. ak sa pripravujete na pohovor a chcete eliminovať zbytočné chyby
 19. ak ste aj vy obdržali email, že na pozíciu bol prijatý iný uchádzač
 20. ak vám priamo na pohovore povedali, že ešte neprišiel váš čas
 21. ak ste pochopili, že potrebujete vedieť viac ako ostatní a chcete sa odlíšiť
 22. ak ste sa ešte nerozhodli, čo chcete robiť a kam smerovať
 23. ak vás trápia rôzne otázky, na ktoré by ste už konečne chceli dostať odpovede

Čo všetko systém „Ako získam prácu snov“ obsahuje?

 1. Internetovú členskú sekciu, do ktorej budete mať doživotný prístup s návodmi, postupmi a stratégiami, po zhliadnutí ktorých by to pochopil aj stredoškolák alebo dôchodca.
 2. Hodiny videozáznamov zrozumiteľne popisujúce všetky stratégie pre úspešné absolvovanie pohovoru, ktoré pochopíte bez toho, že by ste sa to museli učiť dlhodobo (mesiace alebo roky) tak, ako som sa to učil ja
 3. Myšlienkové mapy na stiahnutie, z ktorých sa dozviete všetko aj bez môjho výkladu
 4. Špičkovo vypracovaný životopis a motivačný list spolu s mojim výkladom ihneď na stiahnutie
 5. Možnosť komentovať a pýtať sa to, čo vás zaujíma a čo budete potrebovať špeciálne len pre svoj pohovor

Ďalej sa dozviete:

 • Viac ako stovku odpovedí na najčastejšie možné otázky, ktoré vás na pohovore budú čakať
 • Najväčšie mýty a najčastejšie otázky, ktoré ľudia v súvislosti s pohovormi majú
 • Ako získať príjemnú a hlavne stabilnú prácu ešte predtým, než v nej začnete zarábať zaslúžené peniaze
 • Ako má vyzerať riadne spracovaný životopis a motivačný list - kľúčové body + chuťovka zo života na ktorej sa dozviete, ako to nemá vypadať
 • Ako sa blysnúť na pohovore a príjemne prekvapiť personalistov, ktorí si vás vďaka tomu obľúbia
 • Zdroje potrebné na to, aby ste sa na pohovore mohli inteligentne prezentovať. Systém Ako získam prácu snov vám pomôže rozšíriť si obzory tak, aby ste možnosť svojho úspechu zväčšili.
 • Nadstavba otázok alebo ako môžete vziať personalistom vietor z plachiet tým, že odhalíte cenné tromfy, ktoré majú pre vás nachystané
 • Akým chybám, ktoré prekvapivo robí absolútna väčšina uchádzačov, sa vyhýbať veľkým oblúkom
 • Dôležitý krok ktorý musíte urobiť, ak náhodou na pohovore neuspejete
 • Ako sa vyvarovať chybám pri odpovediach, ktoré robí mnoho začínajúcich uchádzačov o zamestnanie (už len tieto informácie podložené desiatkami skúseností majú hodnotu niekoľko stoviek €)
 • Na čom už zlyhali iní uchádzači, z čoho sa môžete poučiť + príbehy úspešných
 • Ukážky z reálneho života (v súvislosti s pohovormi) spolu s vysvetleniami, ktoré vás prinútia k zamysleniu
 • Kde a ako ľahko vyhľadávať ponuky práce aj moderne s pomocou sociálnych sietí
 • Šokujúca pravda o tom, prečo ste pohovorom ešte neprešli a čo všetko vám to môže pokaziť
 • Kľúčové body potrebné k tomu, aby ste mohli získať lepšiu prácu, než ste dúfali
 • Ako zaistiť, aby z vás boli personalisti nadšení a radi vás prijali
 • Čo brzdí ľudí v tom, aby získali v rámci firmy lepšiu pozíciu a ako to prekonať
 • Rafinované a neviditeľné triky, o ktorých vás na školách neučili, aby ste dokázali na pohovore uspieť a zapáčiť sa tým, ktorí vám za to neskôr zaplatia
 • Psychológiu predaja, ktorú by chceli ihneď začať využívať všetci uchádzači o zamestnanie, keby o nej vedeli
 • Ktorými otázkami príjemne prekvapíte personalistov a vložíte im do hlavy chrobáka o tom, že sa o prácu skutočne zaujímate a na tú pozíciu ste ten pravý
 • Čo musíte urobiť tesne predtým, než vstúpite do miestnosti z pohovorom
 • Postup z pokročilej psychológie, ktorý vás zbaví trémy a umožní vám naladiť sa na kľud, aby ste svoje znalosti na pohovore pred persnosalistami využili na maximum

Budete môcť používať jednoduché metódy, ktoré vás dostanú medzi nadpriemerne úspešných uchádzačov, ktorí prácu majú a stali sa spokojní a šťastní.

Naviac získate ojedinelý systém, ktorý bude o realizácii vašich snov. Obsahuje nástroje nadpriemerne inteligentného myslenia a komunikácie, ktoré sa na žiadnej škole neučí. S jeho pomocou si zaistíte prácu snov, za ktorú získate fajn peniaze a budete si môcť užívať jej plodov.

Všetko uvedené samozrejme získate s minimálnym využitím svojho času a energie, ktoré premeníte na pohodové a ľahké zvládnutie odpovedí a získaní záujmu personalistov ešte predtým, než vám ponúknu miesto, pre ktoré ste si prišli.

Pokiaľ by mali tento systém ľudia, ktorí sa márne o prácu uchádzali tak, ako kedysi ja, tak by ich mrzelo, že v tej dobe ešte neexistoval.

100% záruka vrátenia peňazí na systém Ako získam prácu snov

Zaručujem vám, že niečo také ako „Ako získam prácu snov“ nikde nekúpite a dávam vám 100% záruku spokojnosti. Pokiaľ budete tento systém používať 30 dní a nebudete spokojný, vrátim vám plnú sumu, ktorú ste zaň zaplatili.

 

Zvýšenie ceny Ako získam prácu snov.

POZOR: Vzhľadom na to, že tento systém sa chystám vylepšovať, môže sa jeho cena už čoskoro razantne zvýšiť. Nehovoriac o tom, že len prednedávnom uzrel svetlo sveta a preto je zatiaľ za zlomok ceny, oproti ktorej by sa mal predávať.

Samozrejme že ľudia, ktorí si ho stihnú zaobstarať za uvádzaciu cenu, získajú vylepšenia a upgrade zdarma.

Celý systém vznikol na základe niekoľkoročného štúdia modernej psychológie, inteligentného myslenia a psychológie predaja na internete spolu s informáciami od odborníkov, ktorí počúvali odpovede od stoviek uchádzačov.

Už len cena psychológie odpovedí na otázky, keby ste ju mali rozobrať s odborníkom, by stála 171€ a viac.

Pre koho Ako získam prácu snov nie je!!!

Tento systém nie je pre rôznych špekulantov a ľudí, ktorí nie sú ochotní venovať pár hodín štúdia nových informácií tomu, aby mohli byť úspešní alebo si myslia, že to za nich zvládne niekto iný.

Nie je pre ľudí, ktorí nie sú ochotní premýšľať o životnej zmene a o tom, že môžu získať viac, ako im niekto niekedy povedal.

Komu Ako získam prácu snov prinesie úspech

Úspech prinesie každému, kto:

 • si naozaj praje, aby sa mal lepšie v novej práci alebo na novej pozícii
 • si úprimne želá, aby zvládol pohovor a získal prácu snov
 • si bude poctivo pozerať a študovať všetko to, čo je uvedené priamo v systéme
 • si vyhradí pár desiatok minút denne na to, aby sa mohol naučiť, ako získať prácu snov
 • plne chápe, že úspech vznikne spoločne s aktivitou a nielen pozeraním alebo čítaním
 • sa riadne na pohovor pripraví tak, ako je v systéme napísané

Prehľad kľúčových bodov:

Ako získam prácu snov je o tom, aby ste sa dokázali jednoducho a ľahko dostať z bodu A do bodu B. Je o tom, aby ste dokázali pochopiť, ako sa prezentovať úprimne a lákavou formou presvedčiť personalistov, že si to miesto zaslúžite a prijať vás bude vynikajúca investícia.

Aj keby ste mali využiť len pár myšlienok, tak vás Ako získam prácu snov obohatí a posilní vaše komunikačné schopnosti, ktoré použijete aj mimo pohovoru.

Ako získam prácu snov je stále použiteľný, takže aj keď sa k nemu vrátite o rok, keď budete chcieť lepšie miesto vo firme, kam ste sa vďaka nemu dostali, pomôže vám.

 

Je Ako získam prácu snov vhodný aj pre mňa?

Je Ako získam prácu snov vhodný aj pre mňa?

Ak si chcete overiť, či je tento systém aj pre vás, vyplňte si nasledujúci test:

Svoje odpovede na výroky nižšie, vyjadrite číslom na stupnici 0 – 10, kedy 10 znamená absolútny súhlas a 0 znamená nesúhlas.

Túžim získať zamestnanie, kde sa mi to bude páčiť a kde môžem odvádzať vynikajúci výkon
Budem zvedavo sledovať a premýšľať nad informáciami, ktoré mi Ako získam prácu snov ponúkne
Budem premýšľať o tom, čo ma baví a kde sa chcem zamestnať a sústredím do toho svoju silu
S pomocou Ako získam prácu snov sa budem poctivo pripravovať na pohovor a nenechám, aby mi to niekto vyfúkol
Vyhnem sa tomu, že by som informácie zneužíval/a a podsúval/a niekomu nevhodné odpovede, aby som sa ja vyšvihol miesto neho
Chápem, že len čítanie alebo pozeranie videí mi neprinesie úspech
Som aktívny človek ochotný realizovať kroky potrebné k úspechu
Chcem využiť Ako získam prácu snov pre zisk práce, ktorá ma bude baviť a posúvať sa ďalej
Túžim využiť systém Ako získam prácu snov pre zaistenie práce, vďaka ktorej sa zvýši môj rodinný príjem
Som človek pripravený aplikovať nové veci a metódy do praxe
V prípade, že sa mi nepodarí zamestnať behom krátkeho času, vytrvám a budem pokračovať vo vylepšovaní schopností a hľadaní príležitostí až dovtedy, kým sa mi to nepodarí
Pokiaľ som veril/a, že dobré miesta vo firmách sú už vopred dohodnuté alebo potrebujem klamať na to, aby som niekoho zaujal, som ochotný/a zmeniť názor a pochopiť, že je sa to dá dokázať aj bez klamstva alebo predsudkov
Budem sa v novej práci snažiť a ukážem, že je pravda to, čo som na pohovore o sebe tvrdil/a
Odporučím tento systém ďalším ľuďom až vtedy, keď si jeho účinnosť osobne overím

Len ak ste na väčšinu výrokov reagovali číslom 7 a vyšším, tak si potom smiete systém Ako získam prácu snov objednať.

Funguje Ako získam prácu snov aj pre ľudí, ktorí chcú kariérne rásť?

Áno. Pretože tento systém obsahuje detailne vysvetlené a popísané princípy úspechu a pokročilé komunikačné stratégie, tak s jeho pomocou budete môcť rozvíjať svoj úspech aj pri kariérnom raste (je len na vás, kde ho použijete). Spolu s tým, ako budete využívať to, čo vás tam budem učiť, si môžete byť istý, že sa posuniete ďalej aj pokiaľ ste si mysleli, že na to, aby ste sa dostali vyššie nemáte alebo jednoducho chcete získať v tom zamestnaní a v živote viac.

100% záruka

Na Ako získam prácu snov platí 100% garancia a pokiaľ by ste behom 30 dní zistili, že uvedené postupy a stratégie nechcete používať alebo ich nepoužívate a nepotrebujete rozvíjat, vrátim vám plnú cenu.

*Pamätajte, že tento systém vznikol vďaka pokročilej psychológii vplyvu a predaja a vďaka nielen mojim, ale aj niekoľkoročným skúsenostiam ďalších odborníkov, ktorých som kontaktoval pre zvýšenie kvality jeho obsahu.

 

Objednať

Koľko teraz stojí systém Ako získam prácu snov?

V prvom rade je treba povedať, že vás to nebude stáť zamestnanie, o ktoré môžete prísť, keď sa nepripravíte. Nebude vás to stáť ani mnoho stoviek €, ktoré pravdepodobne nemáte naviac (každá koruna je dobrá). Taktiež to nebude studená sprcha, ktorú mnoho uchádzačov na pohovore zažíva, aby potom z neho odišli so zvesenou hlavou a sklamaním, že to musia skúsiť niekde inde.

Niečo vás to predsalen bude stáť. Napríklad, keď vypijete denne o jednu minerálku alebo kávu menej alebo cenu, ktorú by ste niekedy mohli zaplatiť v kaviarni alebo v bare za jeden večer.

Stačí si každý jeden deň v jednom mesiaci odložiť 1€ a je to.

Táto cena je však k dispozícii len teraz. Garantujem vám, že cena systému Ako získam prácu snov sa možno už čoskoro zvýši a tak lacno ho nezískate.

Investícia do systému Ako získam prácu snov je
TERAZ len 27€. 197€

(nabudúce to bude stáť asi o 100 – 300% viac)

Pokiaľ si pozorne preštudujete a využijete všetky informácie uvedené v Ako získam prácu snov, tak sa už teraz môžete začať tešiť na prácu, ktorá vás bude baviť a prinášať vám bohatý zárobok a istotu lepšej budúcnosti.

Kliknite nižšie pre okamžitú objednávku a už behom chvíle môžete mať prihlasovacie údaje vo svojej emailovej schránke.

Nielen uchádzači o zamestnanie ktorí už zamestnaní boli, ale aj začiatočníci a všetci, ktorí sa chcú v aktuálnom zamestnaní posunúť, vyťažia z Ako získam prácu snov nové náhľady a metódy, ktoré im pomôžu dostať a získať to, po čom túžia.

 

Veľa úspechu Vám praje
Daniel Marčan
špecialista na psychológiu predaja a presviedčania

P.S. 
Osvojíte si znalosti, vďaka ktorým budete môcť predbehnúť ostatných uchádzačov a získať to, na čo už dávno máte nárok. Ako získam prácu snov vám v tom nielen pomôže, ale jeho obsah vám umožní premýšľať tak, ako ste doteraz ešte nepremýšľali - nadpriemerne inteligentne.

P.P.S.
100% záruka: vaša spokojnosť behom 30 dní alebo vám peniaze vrátim späť. Kto pochybuje a nespraví krok, nikdy sa nedozvie, čo všetko by mohol získať.

100% pomoc v členskej sekcii, ktorá vám bude odo mňa k dispozícii bez toho, že by ste za to museli platiť drahé peniaze.

100% nárok na bezplatné rozšírenia: pretože sa chystám systém Ako získam prácu snov postupne obohacovať, tak všetci, ktorí to stihnú ešte teraz, to budú mať v budúcnosti bezplatne a za pár eur.