manipulácia, manipulátor, manipulátori, komunikácia, rozhovor, hádka, problém, psychológia, NLP, vyjednávanie

Zažili ste, že ste sa s niekým necítili dobre alebo ste mali pocit, že vás manipuluje? 

Stiahnite si ZADARMO tento rýchly návod, ktorý vám bez potreby poznať psychológiu odhalí, kedy vás niekto manipuluje a ako sa tomu ubrániť.

Súčasťou je aj checklist, vďaka ktorému si detailne môžete porovnať a otestovať, či ten človek vykazuje správanie manipulátora.

Chcem ZADARMO odhaliť manipulátorov

Vy sa pýtate a ja odpovedám na to, čo Vás zaujíma

Práve ste sa ocitli v časti FAQ - otázky a odpovede na to, čo Vás zaujíma. Nájdete tu odpovede na otázky ohľadom:

Prejdite si ich pozorne a keď budete chcieť spoznať odpoveď, tak na danú otázku kliknite - odpoveď sa Vám zobrazí pod ňou.

POZOR - Na tejto stránke sa nachádza len zoznam doplňujúcich informácií na Vaše otázky k mojim službám. Kompletný zoznam služieb a benefitov pre Vás nájdete, keď kliknete v menu na položku cenník alebo psychológiu predaja a koučovanie.  

Odpovede na otázky vo všeobecnosti:

Kliknite na otázku ktorá Vás zaujíma a zobrazí sa Vám odpoveď.

Prečo si myslíš, že ma dokážeš niečo naučiť a dokážeš mi pomôcť? Na akom základe?

Som o tom presvedčený na základe toho, že som absolvoval takmer 250 hodín výcvikov v NLP a hypnóze a desiatky ďalších hodín v psychológii predaja. Vďaka tomu dokážem porozumieť ľuďom a komunikovať s nimi tak, aby sme spoločne dosiahli také výsledky, o ktorých snívajú. To znamená, že ak má niekto problém so sebavedomím a budeme spolupracovať, tak ja toho človeka vypočujem a na základe vzorcov jeho jazyka a myslenia odhalím čo potrebuje na to, aby to sebavedomie nadobudol. Následne mu to pomôžem spracovať tak, aby dosiahol rýchle a pohodlné výsledky a naučím ho, ako má so sebou zaobchádzať, aby aj do budúcna vedel sám, ako si pomôcť a napríklad pomôcť aj iným.

Prečo vlastne robíš koučovanie a konzultácie len online a čo v prípade, že sa chcem s tebou stretnúť osobne?

Koučovanie a konzultácie robím online preto, pretože momentálne nedisponujem vlastnou kanceláriou a som dosť časovo vyťažený – online je aj dôvod, prečo sú moje služby z tých lacnejších. V cenníku však píšem, že sa môžeme dohodnúť a stretnúť sa osobne a to na mieste, kde to bude pre nás príjemné. To znamená, že v prípade koučovania som ochotný prísť napr. k Vám domov alebo sa stretnúť niekde v tichšej kaviarni a pod. Čo sa týka konzultácie v oblasti psychológie predaja, platí to podobne ako pri koučovaní. Môžem Vás navštíviť napríklad vo Vašej firme alebo kľudne môžeme navštíviť nejaké pohodlné miesto podľa dohody. V takýchto prípadoch si však účtujem mierne zvýšenú cenu. Preto si dôkladne pozrite cenník, na ktorý sa dostanete po kliknutí na rovnomennú položku v menu.

Má zmysel s tebou spolupracovať, ak už mám základy nejakého osobného rozvoja za sebou alebo ovládam základy marketingu a psychológie predaja? Čo v prípade že som na tieto témy už navštívil nejaký kurz alebo seminár?

Áno, má to zmysel, pretože základy sú vždy len základy podobne ako pri stavbe domu, kedy samotné základy neznamenajú, že ste už vybudovali nádherný a príťažlivý domov svojich snov. Aj tam budete postupne potrebovať odborníkov, ktorí Vám pomôžu postaviť kvalitné steny, strechu, elektroinštaláciu, vytvoriť ohromný interiér a dokončiť to poukladaním nádherného nábytku. Ja tvrdím, že je vždy možné niečo zlepšiť a niečo urobiť iným spôsobom tak, aby bol výsledok vynikajúci. Práve preto sú moje služby pre Vás vhodné aj za takýchto okolností. Ak ale stále váhate nad tým, či ma oslovíte s problémom, výzvou alebo potrebou dôležitej rady, urobte to. Pamätajte si, že máte 100% garanciu peňazí čo znamená, že Vám v prípade nízkeho úžitku mojich služieb peniaze vrátim späť. Výborná správa teda je, že sa nemusíte rozhodovať teraz a strácať drahocenný čas zbytočným váhaním. Rozhodnite sa až po našej spolupráci či to za to stálo.

Čo je NLP

NLP je špeciálna psychológia, ktorá vznikla modelovaním najlepších vyjednávačov, terapeutov a ľudí, ktorí dosahovali prevratné výsledky v tom, čo robili. Pre detailnejší náhľad toho, čo je NLP a čo Vám môže dať, kliknite v menu na blog a tam na kategóriu NLP a mozog. Nájdete tam články, ktoré aspoň v krátkosti mapujú históriu a hlavné benefity tejto rozsiahlej problematiky.

Čo získam, keď ťa budem sledovať, čítať tvoje články, spolupracovať s tebou?

Získate obohacujúce myšlienky a množstvo výborného know how zdarma, za ktoré som mimochodom zaplatil do tejto doby už mnoho tisíc. Mimo toho sa na mojom webe môžete inšpirovať a po dohodnutí spolupráce Vám venujem všetko to, čo viem z NLP, hypnózy, a psychológie predaja tak, aby som Vám rýchlo pomohol dosiahnuť to, čo chcete.

Ako spoznám, že sú pre mňa tvoje služby vhodné?

Predstavte si, že idete po ceste života a narazíte na prekážku alebo Vás trápi problém, s ktorým si neviete dať rady. Možno chcete byť lepší v tom, čo robíte a dosahovať nadpriemerné výsledky. Čo urobíte? Ďalej si predstavte, že Vám web nefunguje tak ako by ste chceli, nedokáže Vám zarábať peniaze, neviete si dať rady s textami a kdesi vo vnútri cítite, že by to celé mohlo ísť úplne ladne a bez trápenia. Možno Vám v hlave víria ťaživé otázky ako napríklad: Do r.ti, čo robím zle? Ako to robia ostatní, že sú šťastní a spokojní? Ako si henten mohol nájsť tak úžasnú priateľku? Prečo som na všetko sám? Ako dokážem alebo získam to, čo chcem a bez toho, že by som draho platil za zbytočné chyby? Alebo niečo ako: Kto mi pomôže zlepšiť web tak, aby mi viac zarábal? Kto mi spraví účinné a výkonné predajné texty, ktoré mi budú naozaj predávať? Nechcem sa nechať oklamať od šmejdov, ktorí si pýtajú drahé peniaze za šuviks, čo mám robiť? Trápi Vás v tejto chvíli niečo z vyššie spomínaného alebo cítite, že ste konečne našli to správne miesto, kde Vám môže niekto pomôcť alebo poradiť? Práve podľa odpovede na túto otázku spoznáte, či sú moje služby pre Vás vhodné.

Aké všetky služby mi aktuálne dokážeš poskytnúť?

Aktuálne môžeme spolu prebrať psychológiu účinnosti Vašej web stránky a tvorbu profi textov pre Váš web a predajné stránky. Rovnako tak som Vám k dispozícii v oblasti koučovania a pomoci pri dosahovaní výsledkov, po ktorých túžite. Pre zobrazenie plnej ponuky kliknite v menu na položku cenník, kde sa presne dočítate, čo všetko Vám je momentálne z mojej strany k dispozícii. Ďalšou možnosťou je kliknúť v menu na položku psychológie predaja alebo koučovania, kde sa dočítate všetky benefity a ďalšie dôležitosti ohľadom mojich služieb.

Ako dlho mi bude trvať, kým sa dostavia výsledky z našej spolupráce?

Je veľmi individuálne, kedy sa z našej spolupráce či už v oblasti koučovania alebo psychológie predaja dostavia výsledky. Čím viac však budete aktívny a čím viac budete pracovať na priblížení sa k Vášmu cieľu, tým rýchlejšie to pôjde a tým skôr môžete získať to, po čom túžite.

Ako viem, že mi bude fungovať to, čo spolu odhalíme, na čo spolu prídeme alebo čo ma naučíš?

Tu sa vyjadrím v krátkosti. Ja som si 100% istý NLPéčkom a tým, čo viem a čo učím a za tým si stojím. Čiže to nebude fungovať len v jednom jedinom prípade – keď to nebudete robiť.

Ako prebieha spolupráca?

Prebieha skutočne s ľahkosťou. Jednoducho vyplňte formulár na konci stránky so službou (kľudne to môže byť aj niektorá iná stránka, kde je kontaktný formulár) a napíšte aspoň dve - tri vety o tom, čo by ste radi so mnou v rámci mojich kompetencií riešili. Ja Vám behom jedného – dvoch dní zavolám. Pretože máte 15minútovú konzultáciu zdarma, tak sa behom tejto doby o tom môžeme cez telefón pobaviť a tam sa dohodnúť, čo ďalej. Ak sa nám zapáči myšlienka spolupráce, tak si dohodneme presný čas a dátum. Následne Vám pošlem faktúru a po jej úhrade Vám budem v dohodnutý čas plne k dispozícii.

Koľko ma to bude stať?

Bude Vás to stáť omnoho menšie peniaze ako tie, ktoré by ste investovali do zbytočných nervov z problémov alebo nefungujúcej webovej stránky. A o koľko sa presne jedná? Kliknite v menu na položku cenník, ktorý Vám predstaví všetky moje služby a ich jednotlivé ceny. Nech sa páči.

Mám na tvoje služby garanciu vrátenia peňazí? – Čo keď nebudem spokojný?

Áno, na moje služby sa vzťahuje 100% garancia vrátenia peňazí a to znamená výbornú správu pre Vás. Pretože sa nemusíte rozhodovať teraz a šialene dlho váhať, ale môžete ma osloviť a zajednať si so mnou spoluprácu hneď a až po jej ukončení zhodnotiť, či to za to stálo. A to je férová ponuka však?

Odpovede na otázky v súvislosti s osobnostným rozvojom a koučovaním:

Kliknite na otázku ktorá Vás zaujíma a zobrazí sa Vám odpoveď.

Na čo konkrétne sa môžem tešiť počas koučovania s tebou?

Potom, čo sa pobavíme na 15minútovej konzultácií zdarma, sa spojíme online a spoločný čas venujeme rozhovoru. Tam bude mojou úlohou vypočuť Vás a vytvoriť pre Vás jedinečné riešenie, ktoré Vám pomôže prekonať problém a uchmatnúť si to, po čom túžite. Ideálne to vyzerá tak, že sa pozhovárame a odo mňa získate riešenie, ktoré Vám bude fungovať dlhodobo. Všetko je však individuálne a závisí to od Vás, či potrebujete výsledky dosahovať rýchlo alebo Vám vyhovuje pomalšie tempo. Rovnako tak je počet koučovaní, ktoré chcete so mnou absolvovať len a len Vaše prianie.

Podporíš ma v rámci koučovania aj v teréne?

Áno, podporím. Ide ale o to, v akej súvislosti by to bolo. Napríklad ak niekto potrebuje zistiť, aké oblečenie by mu sedelo alebo prekonať strach z oslovenia, tak som ochotný ísť s ním priamo na miesto a pomáhať mu tam osobne. Pretože som otvorený rôznym formám našej spolupráce, tak sa s Vami veľmi rád dohodnem a ujasníme si, ako by to mohlo vypadať. Čo sa týka ceny, tá je v tomto prípade málinko drahšia. Preto si pozrite kompletný cenník, ktorý nájdete po kliknutí na rovnomennú položku v menu.

Pri koučovaní používaš rôzne veci z NLP a hypnózy a ja som počul, že je to samá manipulácia – je to pravda?

Veľmi rád by som povedal, že NLP nie je manipulatívne, ale pravda je taká, že NLP a Hypnóza sú veľmi manipulatívne. Dokonca Vás dokážu zmanipulovať tak veľmi, že Vás zbavia fóbie, strachov, pomôžu Vám načerpať sebavedomie a napríklad aj motiváciu behom par desiatok minút. Viete, podobne ako nôž, tak podobne sa aj ostatné nástroje dajú použiť a dajú sa aj zneužiť. Ak teda ide o to, aby som ľudí zmanipuloval a pomohol im tak, že budú potom šťastnejší a naplnenejší a zbavia sa problémov, určite to beriem všetkými desiatimi.

K čomu je vlastne dobré koučovanie a prečo by som ho mal absolvovať?

Koučovanie je výborný prostriedkom pre zlepšovanie kvality života, dosahovanie toho čo chceme a po čom túžime a pre vysporiadanie sa s problémami a životnými výzvami. Nielenže Vám v tomto dokáže pomôcť, ale otvorí Vám cestu k mimoriadnym výsledkom a novým možnostiam aj v prípade, že sa Vám to zdá nemožné a hovoríte si, že to by ste Vy nikdy nezvládli.

V čom som iný, ako ostatní koučovia?

Čím sa ja odlišujem od ostatných je v prvom rade to, ako sa ja pozerám na ľudí a čo im dokážem pomôcť dosiahnuť. Pretože nepozerám na ľudí ako na zničených, problematických a neschopných, ale pozerám na nich ako na ľudí, ktorí sa chcú zmeniť a ktorí chcú žiť spokojnejší a úspešnejší život, len nevedia ako na to. Preto je mojim cieľom nielen ukazovať im cestu a pomáhať im, ale hlavne ich učiť, ako si môžu pomôcť aj sami a na základe toho potom pomáhať aj ostatným. Dôvod je jednoduchý - proste chcem, aby to potom dokázali sami nezávisle od toho, či im niekto pomáha alebo nie. Ďalšia odlišnosť spočíva v tom, že som absolvoval takmer 250 hodín výcvikov v neurolingvistickom programovaní a hypnóze a na rozdiel od rôznych amatérov či naivných ezoterikov, ktorí za drahé peniaze predávajú lepšie zajtrajšky, si zakladám na kvalite a účinnosti toho, čo hovorím a učím.

Pre koho je koučovanie určené?

Koučovanie je určené pre zamestnancov, učiteľov, rodičov, manželov a manželky, manažérov, lekárov, podnikateľov... a pre každého, kto chce začať dosahovať vo svojom živote lepšie výsledky a žiť šťastný a pohodový život. Ďalej je určené pre ľudí, ktorí sa zasekli na ich ceste a potrebovali by poodhaliť nové možnosti, ako sa dostať z bodu mrazu tam, kam chcú. To môžu byť napríklad muži a ženy, ktorí majú problém sa zoznámiť alebo nájsť kvalitného životného partnera. Rovnako tak sa môže jednať o ľudí, ktorí cítia, že sa môžu v ich živote posunúť niekam omnoho ďalej a len nevedia, ako na to.

Odpovede na otázky v súvislosti s psychológiou predaja:

Kliknite na otázku ktorá Vás zaujíma a zobrazí sa Vám odpoveď.

Na čo sa môžem tešiť pri spolupráci s tebou v oblasti psychológie predaja?

Prezradím Vám, že počas konzultácie sa môžeme zamerať na upgrade Vášho webu a ja Vám budem k dispozícii s celým mojím know how preto, aby sme ho čo najviac vylepšili. Kľudne sa však môžeme baviť na tému, v ktorej chcete byť lepší a v tomto smere Vám taktiež dám všetko to, čo viem a čo sa dá v závislosti na čase dosiahnuť. Čo sa týka predajných textov, tam si ujasníme to, čo odo mňa potrebujete, prejdeme si spoločne rôzne benefity z Vášho produktu či služby a pozrieme sa do hlavy Vášmu ideálnemu klientovi. Na základe toho pre Vás napíšem profi predajné texty, ktoré budú predaja schopné a budú Vám generovať vyšší zisk. Viac informácií nájdete po kliknutí v menu na položku psychológia predaja alebo po kliknutí na cenník.

Keď si u teba zajednám texty pre celý web, kto mi ich potom nahodí do webu?

Potom, čo Vám napíšem a odovzdám texty pre kompletný web, si ich budete musieť na web nahodiť sami, alebo ich dáte programátorovi či niekomu, kto sa Vám o web stará. Ja Vám ich však nachystám tak, aby ste vo výsledku urobili minimálnu korektúru (budú obsahovať odstavce, zvýraznenia, nadpisy a podnadpisy, miesta, kde treba vložiť hypertextový odkaz atď.)

Ja si dokážem napísať texty aj sám. V čom to bude lepšie, keď mi ich vytvoríš ty?

Bude to lepšie v tom, že Vám garantujem ich vysokú účinnosť a taktiež Vás odbremením od niečoho, čo možno ani nechcete robiť a možno by ste si ani nakoniec neboli istý tým, či ste to spravili dobre. Pamätajte však na to, že keď si budete chcieť všetko spraviť sám a to je jedno, či ide o texty alebo niečo iné, môže sa kľudne stať, že to nielen nebudete vedieť vytvoriť, ale môžete sa časom utopiť v mori starostí.

Pre koho je určená psychológia predaja?

Psychológia predaja je určená pre všetkých predajcov, obchodníkov, podnikateľov, majiteľov eshopov a rôzne zameraných webov, ktorí chcú predávať viac a využívať moderné psychologické metódy pre zvyšovanie ziskov a efektivity ich podnikania.

15 minútová konzultácia ZDARMA

Využite 15 minútovú konzultáciu zdarma a pýtajte sa ma na to, čo Vás zaujíma. Ako ju získať zdarma? Stačí, ak vyplníte kontaktný formulár nižšie, napíšete dve - tri vety o tom, čo by ste potrebovali a odošlete mi ho. Ja Vám zavolám a budeme sa baviť o tom, čo Vás zaujíma alebo si ujasníme to, ako by mohla vyzerať naša spolupráca.

Chcem kontaktovať Daniela

O DANIELOVI

NLP, psychológia predaja, marketing, vplyv,

Daniel je certifikovaný NLP master a absolvoval cez 300 hodín výcvikov v NLP a hypnóze a venuje sa psychológií predaja na internete. Unikátnou psychológiou pomáha druhým zvládať ich výzvy a zvyšovať výkon ich webov.
>>PREČÍTAJTE SI DANIELOV PRÍBEH<<  

S ČÍM CHCETE POMÔCŤ?

NAPÍSALI O DANIELOVI

Daniel mi odovzdáva množstvo tipov a rád, ktorými neustále vylepšujem svoje podnikanie. Najviac si cením moderné a naozaj vysoko efektívne nástroje komunikácie, ktoré s Danielom neustále testujeme a zavádzame do mojej každodennej praxe, čím sa výrazne posilňuje môj vplyv na mojich či už súčasných, tak aj budúcich zákazníkov. Hypnotický jazyk, kladenie správnych otázok, či tvorba myšlienkových máp je len pár nástrojov z Danielovho repetoára, ktoré mi dramaticky vylepšili spôsob vedenia mojej firmy.

Miroslav HrivíkRiaditeľ vzdelávacej spoločnosti MIDARO

Daniela som spoznal na jednom spoločnom webinári a už vtedy na mňa urobil veľmi dobrý dojem. Išla z neho silná pozitívna energia. Následne mi začal pomáhať s mojimi výzvami, za čo som mu nesmierne vďačný. Ponúkol mi nový pohľad na určité veci a situácie a naučil ma, ako sa pozerať na každú vec z pozitívneho hľadiska a tak aj z negatíva vyťažiť maximum. Taktiež mi ukázal, ako si klásť v hlave tie správne otázky. Naozaj stojí za to sledovať a brať si inšpiráciu z tohoto chlapa.

Peter Samal

Ako odhalíte manipulátorov bez potreby poznať psychológiu?

Odhaľte ľahké psychologické pravidlá, vďaka ktorým na vás už manipulátori nebudú mať šancu.

chcem ZADARMO odhaliť manipulátorov