Spoznajte ľahkú psychológiu vplyvu a výrazne zvýšte silu svojich slov a výkon Vášho webu.

+ jasné stratégie k elegantnému zvládnutiu zbytočných problémov.

CHCEM SI TO STIAHNÚŤ ZDARMA>>Čo o tom hovoria nadšení podnikatelia?<<

Aké by to bolo stať sa šťastný a žiariť podobne ako spokojní ľudia, ktorí dosiahli svoje sny, zvládli problémy a život prežívajú pohodovo?

Páčilo by sa Vám, keby ste spoznali a pochopili tajomstvá, ktoré stoja za ich pohodou a výbornými výsledkami a mohli ich začať ihneď používať?

Ohromná zmena u človeka nastane keď zistí, že sa dá podobne ako naše svaly a telo v športe, trénovať a rozvíjať aj naše myslenie.

A bola to práve sila psychológie úspechu a vplyvu - NLP a hypnóza, ktoré aj mne zabezpečili túto obrovskú a veľmi príjemnú zmenu môjho myslenia a života.

Práve na ich základe a premeny mnohých ďalších ľudí, ktorých som bol svedkom som presvedčený, že pomocou ich špeciálnych komunikačných stratégií, hlbokého spoznania ľudskej psychiky a jej nástrojov pomôžem aj Vám.

Akým spôsobom Vám môžem pomôcť?

 • Dosahovať mimoriadne výsledky – Pokiaľ ste mentálne zdravý, tak je možné, aby ste získavali to, o čom snívate a to aj v prípade, ak sa Vám to teraz zdá nemožné.
 • Vyvolať vnútornú motiváciu – Rád Vám pomôžem odhaliť Vaše vnútorné mechanizmy pre vyvolanie prívalu motivácie a nadobudnutie koncentrácie.
 • Rozšíriť a prehĺbiť Váš pohľad na svet – Strachy, negatívne očakávania, problémy, stresy, perfekcionizmus, ťaživé pocity... to všetko súvisí s Vašim vnímaním sveta naokolo. Pomôžem Vám toto vnímanie podľa potreby zmeniť tak, aby ste sa tomu vyhli a naopak boli šťastný, spokojný a kedysi stresové situácie začali konečne prežívať pohodovo.
 • Zvládať kľúčové rozhodnutia – Je pre Vás namáhavé činiť dôležité rozhodnutia nielen v kľúčových situáciách vo Vašom živote alebo len neviete ako na to? Aj to sa dá v zvládnuť.
 • Zvýšiť si sebavedomie – Sebavedomie je jeden z najväčších problémov, pretože nám bolo systematicky zrážané už na školách. Pomôžem Vám ho získať späť alebo vybudovať a to aj ak si teraz myslíte, že ho máte na bode mrazu.
 • Získať partnera, po ktorom túžite – Chce ma? Som pre ňu dosť dobrý? Čo jej mám povedať alebo napísať, aby sa zamilovala? Čo mám spraviť, aby ma mal niekto rád? Ako mám vlastne ukázať samého seba tak, aby môj vysnívaný partner pocítil, čo je skutočne vo mne? A ako to spraviť tak, aby ma chcel takého, aký som a bez toho, že by som ho odplašil? Ja som absolútne presvedčený o tom, že si každý dokáže nájsť k sebe človeka, po ktorom túži, keď sa vyhne, zmení alebo urobí v jeho živote určité veci a budem veľmi šťastný, keď to budem ja, kto Vám s tým pomôže.
 • Zbaviť sa presvedčení, ktoré Vám ničia život – Nemusíte mi teraz vôbec veriť, keď Vám poviem, že za to, že nežijete život podľa Vašich predstáv môže vo veľkej miere to, ako používate jazyk. A teda čomu veríte a ako to pomocou slov formulujete.
 • Zmazať perfekcionizmus – Perfekcionizmus je niečo, čo Vás núti všímať si 98% percent vecí, ktoré sa Vám nedaria a na ich základe sa posudzovať. Je hrozné keď si človek myslí, že na niečo nemá alebo že ak niečo neurobí dokonale, tak to nestojí za nič. A to len na základe nezmyslov implantovaných z okolia. Urobím všetko preto, aby ste si naozaj uvedomili, ako veľmi ste skvelý a že máte svetu čo ponúknuť.
 • Získať obľubu v kolektíve – Je možné vyhnúť sa tomu, aby sa z Vás stal outsider a naopak aby Vás ľudia mali radi a rešpektovali Vás? Áno je. Základom úspechu je zmeniť správanie a Vaše vystupovanie a potom sa zmení aj prístup ľudí okolo Vás.

A čo Vás dokážem naučiť?

 • Ako elegantne zvládať a riešiť problémy – Ako využívať psychické a komunikačné mechanizmy pre zmenu nášho pohľadu na svet a otáčanie neúspechov na cenné životné výhry v podobe lepšieho zdravia, väčšieho šťastia a celkovej kvality života.
 • Pochopiť zložitosť komunikácie medzi mužom a ženou – Ako porozumieť a pochopiť, kde je v tomto zakopaný pes a ako hovoriť so ženou či mužom tak, aby ste sa naozaj chápali? Na začiatok pamätajte - Muži poväčšine používajú vecný význam viet – význam viet je taký, ako počujete, zatiaľ čo ženy používajú rôzne implikácie – to, čo chcú povedať, dávajú medzi riadky. To je síce jedna z mnohých, no veľmi dôležitá príčina tvorby nedorozumení.
 • Ako komunikovať na vyspelej úrovni – Chcete hovoriť sucho ako politik alebo silne emocionálne ako básnici? Alebo chcete budiť okolo seba inteligentný dojem, vyhýbať sa manipulácii a dokázať otázkami posúvať ďalej seba a ostatných? Viete, pokiaľ nebudete vedieť predať druhým Vaše myšlienky, na tomto svete uspejete len s ťažkosťami. Preto je mojím cieľom naučiť Vás, ako používať jazyk inteligentne a komunikovať v súlade s tým, čo potrebujete a po čom naozaj túžite.
 • Ako spoznať sám seba a ostatných do hĺbky – Mimoriadna výhoda NLP je, že umožňuje spoznávať a chápať ľudskú myseľ do hĺbky, čo znamená víťaziť nielen nad problémami a depkami, ale aj vytvárať úspechy a čoraz častejšie vzácnu životnú pohodu. A to je cenná znalosť, ktorú stojí za to ovládnuť.
 • Ako získať podvedomie na Vašu stranu – Ako spúšťať a zastavovať podvedomé procesy pre prekonanie únavy, posilnenie zdravia, zvýšenie motivácie, posilnenie kreativity a toho, čo aktuálne riešite a ako ho privolať na pomoc práve vtedy, keď to najviac potrebujete
 • Komunikačnú mágiu – Ako využívať jazyk na expertnej úrovni a dokonale tak predať druhým to, čo potrebujete + prekvapivé možnosti ako prispôsobovať Váš jazyk druhým a tvoriť tak s nimi komunikačnú harmóniu.
 • Ako fungujú sugescie a manipulácia – Áno, svet je plný sugescií a ak sa v nich nevieme zorientovať, ľahko im môžeme podľahnúť a robiť potom to, čo by sme inak nerobili. Preto Vám odhalím, ako fungujú, ako nimi pomáhať a ako sa ubrániť tomu, že by Vám ktosi pomocou nich, aj keď nevedome uškodil
 • Predchádzať starostiam a infarktovým stavom – Na počudovanie, toto sa dá veľmi rýchlo a účinne vyriešiť pár zmenami vo Vašom jazyku a v tom, ako o veciach premýšľate a akým spôsobom si vytvárate očakávania. A to ešte nemusíte myslieť na to, ako sa Vám vďaka tomu zlepší zdravie.

Teraz si predstavte, že tieto veci zvládate a dokážete využívať vo Váš prospech.

Ako veľmi by sa Vám zmenil život a čo všetko by to pre Vás znamenalo?

Preto Vám rád budem k dispozícii pre spoluprácu vo všetkých vyššie uvedených bodoch a urobím pre Vás maximum toho, čo je v mojich silách. Je to z dôvodu, aby som Vám pomohol a odovzdal to najlepšie a najúčinnejšie, čo som sa naučil z psychológie NLP, hypnózy a koučingu – moje kompletné know how.

Koľko Vás to bude stáť a aké sú možnosti?

 • základná cena za koučovanie so mnou je aktuálne 57eur za 60min. V budúcnosti však plánujem cenu postupne zvyšovať.
 • náš koučovací rozhovor uskutočníme ONLINE z pohodlia domova cez skype
 • po našej vzájomnej dohode sa môžeme stretnúť aj osobne a to na mieste, ktoré si spoločne určíme a bude pre Vás príjemné
 • ak by ste radi vedeli ceny za všetky moje služby a moju kompletnú ponukukliknite tu a pozrite si kompletný cenník.

15 minútová konzultácia ZDARMA

V rámci koučingu máte zadarmo prvú 15 minútovú konzultáciu, ktorá prebehne čo najskôr potom, ako vyplníte a odošlete kontaktný formulár. Buď si ujasníme detaily spolupráce alebo sa ma môžete pýtať na čokoľvek, čo Vás zaujíma

100% garancia vrátenia peňazí

 Áno, u mňa máte 100% garanciu vrátenia peňazí a to znamená, že ak s našou spoluprácou budete málo spokojný, tak Vám vrátim všetky Vaše peniaze. Som si však istý, že ak sa budete držať toho, čo spolu objavíme a aktívne aplikujete z nášho rozhovoru to, čo bude pre Vás kľúčové, tak budete spokojný a naplnený.

Takže ako to bude prebiehať a ako začať?

 1. VYPLŇTE FORMULÁR - Vyplňte všetky údaje do kontaktného formulára na konci tejto stránky a napíšte pár viet o tom, čo by ste potrebovali a pošlite mi ho.
 2. ZAVOLÁM VÁM - Do 24 – max 48hodín Vám zavolám na číslo, ktoré ste do formulára zadali.
 3. MÁTE 15min KONZULTÁCIU ZDARMA - Budeme sa spolu baviť 15 minút zdarma, kde si ujasníme, čo presne by ste potrebovali alebo sa ma kľudne môžete pýtať na to, čo Vás zaujíma.
 4. ZAČIATOK SPOLUPRÁCE - Ak sa rozhodnete pre našu spoluprácu, tak si dohodneme dátum a čas a pustíme sa do toho.

Dovtedy Vám želám veľa šťastia.

POTREBUJETE SA PORADIŤ ALEBO NIEČO SPÝTAŤ? OZVITE SA MI A JA VÁM RÁD POMÔŽEM.

O DANIELOVI

NLP, psychológia predaja, marketing, vplyv,

Daniel je certifikovaný NLP master a absolvoval takmer 250 hodín výcvikov v NLP a hypnóze a venuje sa psychológií predaja na internete. Unikátnou psychológiou pomáha druhým zvládať ich výzvy a zvyšovať výkon ich webov.
>>PREČÍTAJTE SI DANIELOV PRÍBEH<<  

S ČÍM CHCETE POMÔCŤ?

NAPÍSALI O DANIELOVI

Pri vytváraní môjho webu som natrafil na Daniela úplnou náhodou. Zo začiatku som netušil, aké sú jeho skúsenosti v písaní obsahu, ale už po prečítaní prvých viet som vedel, že je profík vo svojom obore. Vytvoril mi texty ktoré boli nie len pútavé, ale dokázali zároveň predávať. Okrem napísania predajných textov mi zároveň aj poradil, aké zmeny na webe zaviesť tak, aby to viedlo k zvýšeniu predaja. Daniel, patri ti veľká vďaka. Cením si každú jednu tvoju radu a pomoc.

Pavol RujakABEK SK, s.r.o.

Daniela som spoznal na jednom spoločnom webinári a už vtedy na mňa urobil veľmi dobrý dojem. Išla z neho silná pozitívna energia. Následne mi začal pomáhať s mojimi výzvami, za čo som mu nesmierne vďačný. Ponúkol mi nový pohľad na určité veci a situácie a naučil ma, ako sa pozerať na každú vec z pozitívneho hľadiska a tak aj z negatíva vyťažiť maximum. Taktiež mi ukázal, ako si klásť v hlave tie správne otázky. Naozaj stojí za to sledovať a brať si inšpiráciu z tohoto chlapa.

Peter Samal

Ako zvýšite Váš vplyv v podnikaní a na internete?

Odhaľte ľahké psychologické pravidlá, vďaka ktorým získate viac vplyvu a zvládnete zbytočné problémy

chcem ZADARMO zvýšiť vplyv a zbaviť sa problémov