Získajte video zadarmo, ktoré vám za pár minút odhalí 3 tajomstvá z psychológie predaja, ktoré z vášho webu urobia stroj na peniaze

Teraz doplnené o konkrétne ukážky z praxe a ďalší bonus zadarmo, vďaka ktorému získate okamžité výsledky.

Aj vy by ste chceli dosiahnuť v živote viac, ako doteraz a zvládnuť svoje výzvy, ale nedarí sa vám alebo neviete, ako na to?

Využite koučovanie, ktoré je spoľahlivý nástroj pre rýchle, trvalé a hlavne príjemné zmeny, pre ktoré si nepotrebujete nikam chodiť dlhé roky.

S pomocou NLP a prvkov hypnotickej komunikácie je ďaleko účinnejšie a každému, kto ho ochutná, umožní získať obrovskú slobodu vďaka uvoľneniu vnútorného potenciálu.

Len si predstavte aké by to bolo, keby ste sa s rôznymi problémami nemuseli dlhodobo trápiť, ale vyriešili by ste ich rýchlo a natrvalo. To všetko môžete a ja vám s tým pomôžem.

Koučing so mnou prinesie úspech každému, kto:

 • Chce dosahovať v rôznych oblastiach mimoriadne výsledky
  Pokiaľ ste mentálne zdravý, tak je možné, aby ste dosahovali a získavali to, o čom snívate a to aj v prípade, ak sa vám to teraz zdá nemožné.
 • Chce byť motivovaný a vedieť motiváciu privolávať
  Rád vám pomôžem odhaliť vaše vnútorné mechanizmy pre vyvolanie prívalu motivácie a nadobudnutie koncentrácie.
 • Potrebuje upraviť vnímanie problémov a ťaživých pocitov tak, aby sa cítil vynikajúco
  Strachy, negatívne očakávania, problémy, stresy, perfekcionizmus, ťaživé pocity... to všetko súvisí s vašim vnímaním sveta naokolo. Pomôžem vám toto vnímanie podľa potreby zmeniť tak, aby ste sa tomu vyhli a naopak boli šťastní, spokojní a kedysi stresové situácie začali konečne prežívať pohodovo.
 • Chce zvládať kľúčové rozhodnutia a chce prestať robiť nepríjemné chyby
  Je pre vás namáhavé činiť dôležité rozhodnutia nielen v kľúčových situáciách vo vašom živote alebo len neviete ako na to? Radi by ste sa vyhli zbytočným chybám, ktoré by nikdy nemuseli vzniknúť, ak by ste vedeli viac napríklad o komunikácii? Aj to zvládnete.
 • Si chce zvýšiť a trvale udržať pevné sebavedomie
  Sebavedomie je jeden z najväčších problémov, pretože nám bolo systematicky zrážané už na školách. Pomôžem vám ho získať späť alebo vybudovať a to aj ak si teraz myslíte, že ho máte na bode mrazu.
 • Chce už konečne získať partnera, po ktorom túži a chce byť šťastný
  Chce ma? Som pre ňu dosť dobrý? Čo jej mám povedať alebo napísať, aby sa zamilovala? Čo mám spraviť, aby ma mal niekto rád? Ako mám vlastne ukázať samého seba tak, aby môj vysnívaný partner pocítil, čo je skutočne vo mne? A ako to spraviť tak, aby ma chcel takého, aký som a bez toho, že by som ho odplašil? Ja som absolútne presvedčený o tom, že si každý dokáže nájsť k sebe človeka, po ktorom túži, keď sa vyhne, zmení alebo urobí v jeho živote určité veci a budem veľmi šťastný, keď to budem ja, kto vám s tým pomôže.
 • Chce opustiť problémy a vyhnúť sa jazykovým prešľapom
  Nemusíte mi teraz vôbec veriť, keď vám poviem, že za to, že nežijete život podľa vašich predstáv môže vo veľkej miere to, ako používate jazyk. A teda čomu veríte a ako to pomocou slov formulujete.
 • Chce perfekcionizmus vymazať zo svojho života a mať radosť zo seba samého
  Perfekcionizmus je niečo, čo vás núti všímať si 98% percent vecí, ktoré sa vám nedaria a na ich základe sa posudzovať. Je hrozné keď si človek myslí, že na niečo nemá alebo ak niečo neurobí dokonale, tak to nestojí za nič. A to len na základe nezmyslov implantovaných z okolia. Urobím všetko preto, aby ste si naozaj uvedomili, ako veľmi ste skvelý a že máte svetu čo ponúknuť.
 • Chce získať v kolektíve obľubu a rešpekt
  Je možné vyhnúť sa tomu, aby sa z vás stal outsider a naopak aby vás ľudia mali radi a rešpektovali? Áno je. Základom úspechu je zmeniť správanie a vaše vystupovanie + komunikáciu a potom sa zmení aj prístup ľudí okolo vás.

Aké ďalšie výhody vám koučing prinesie?

Pomôže vám elegantne zvládať a riešiť problémy

Naučím vás využívať psychické a komunikačné mechanizmy pre zmenu nášho pohľadu na svet a otáčanie neúspechov na cenné životné výhry v podobe lepšieho zdravia, väčšieho šťastia a celkovej kvality života.

Odhalí vám, ako spoznať samého seba a ostatných do hĺbky

Mimoriadna výhoda NLP je, že umožňuje spoznávať a chápať ľudskú myseľ do hĺbky, čo znamená víťaziť nielen nad problémami a depkami, ale aj vytvárať úspechy a čoraz častejšie vzácnu životnú pohodu. A to je cenná znalosť, ktorú stojí za to ovládnuť.

Umožní vám pochopiť zložitosť komunikácie medzi mužom a ženou

Ako porozumieť a pochopiť, kde je v tomto zakopaný pes a ako hovoriť so ženou či mužom tak, aby ste sa naozaj chápali? Na začiatok pamätajte - Muži poväčšine používajú vecný význam viet – význam viet je taký, ako počujete, zatiaľ čo ženy používajú rôzne implikácie – to, čo chcú povedať, dávajú medzi riadky. To je síce jedna z mnohých, no veľmi dôležitá príčina tvorby nedorozumení.

Naučí vás komunikovať na vyspelej úrovni

Chcete hovoriť sucho ako politik alebo silne emocionálne ako básnici? Alebo chcete budiť okolo seba inteligentný dojem, vyhýbať sa manipulácii a dokázať otázkami posúvať ďalej seba a ostatných? Vedeli ste, že pokiaľ nebudete vedieť predať druhým svoje myšlienky, na tomto svete uspejete len s ťažkosťami? Preto je mojím cieľom naučiť vás, ako používať jazyk inteligentne a komunikovať v súlade s tým, čo potrebujete a po čom naozaj túžite.

Pomôže vám získať podvedomie na svoju stranu

To znamená odhalenie postupov pre spúšťanie a zastavovať podvedomých procesov pre prekonanie únavy, posilnenie zdravia, zvýšenie motivácie, posilnenie kreativity a toho, čo aktuálne riešite. Ďalej vám odhalím, ako podvedomie privolať na pomoc práve vtedy, keď to najviac potrebujete.

Naučí vás predchádzať starostiam a infarktovým stavom

Neviem, ako veľmi vás to prekvapí, ale toto sa dá veľmi rýchlo a účinne vyriešiť pár zmenami vo vašom jazyku a v tom, ako o veciach premýšľate a akým spôsobom si vytvárate očakávania. A to ešte nemusíte myslieť na to, ako sa vám vďaka tomu zlepší zdravie.

Teraz si na chvíľu predstavte, čo všetko by sa vo vašom živote zmenilo a čo by pre vás znamenalo, keby ste tieto veci ovládali. Pravdepodobne dosiahnete minimálne rovnaké alebo ešte lepšie výsledky, ako napríklad Peter, ktorý napísal:

Daniela som spoznal na jednom spoločnom webinári a už vtedy na mňa urobil veľmi dobrý dojem. Išla z neho silná pozitívna energia. Následne mi začal pomáhať s mojimi výzvami, za čo som mu nesmierne vďačný. Ponúkol mi nový pohľad na určité veci a situácie a naučil ma, ako sa pozerať na každú vec z pozitívneho hľadiska a tak aj z negatíva vyťažiť maximum. Taktiež mi ukázal, ako si klásť v hlave tie správne otázky. Naozaj stojí za to sledovať a brať si inšpiráciu z tohoto chlapa.

Peter Samal

Pre koho je koučing určený a kto vďaka nemu získa najviac?

Koučing je určený pre každého, kto potrebuje nájsť cestu k svojim jedinečným vnútorným zdrojom a posilňovať svoje schopnosti.

Taktiež bude obohacujúci pre ľudí, ktorí sa v živote ocitli na rôznych križovatkách a túžia potom, aby sa rozhodli správne a nasmerovali svoju energiu smerom k vytváraniu šťastia, pokoja a úspechu, a harmonických vzťahov.

Totižto každý občas riešime určité výzvy, ktoré prinášajú stres, strachy, obavy a rôzne ďalšie nepríjemnosti. Prípadne sa chceme posunúť ďalej, rozhodnúť sa správne, získať milujúceho partnera alebo dosiahnuť akýkoľvek iný úspech v podnikateľskom, či pracovnom živote.

Práve preto je koučovanie ideálna voľba pre ľudí, ktorí sa chcú naučiť, ako používať jedinečnosť svojej mysle vo svoj prospech a získať energiu pre uskutočňovanie cieľov s pomocou svojho vnútorného potenciálu aj tam, kde sa to zdalo predtým nemožné.

Aká je investícia do koučingu so mnou?

 • Základná cena za koučovanie so mnou je aktuálne 77€ za 60 - 90min.
 • Pri platbe troch koučovaní vopred získate 20% zľavu
 • Koučing aktuálne uskutočníme cez skype
 • Po našej vzájomnej dohode sa môžeme stretnúť aj osobne a to na mieste, ktoré si spoločne určíme a bude pre vás príjemné

100% vám garantujem vrátenie peňazí

Áno, u mňa máte 100% garanciu vrátenia peňazí a to znamená, že ak s našou spoluprácou budete málo spokojný, tak vám vrátim všetky vaše peniaze. Som si však istý, že ak sa budete držať toho, čo spolu objavíme a aktívne aplikujete z nášho rozhovoru to, čo bude pre vás kľúčové, tak budete spokojný a naplnený.

Začnime zadarmo 15 minútovou konzultáciou


V rámci koučingu máte zadarmo prvú 15 minútovú konzultáciu alebo akékoľvek iné poradenstvo
, ktoré prebehne čo najskôr potom, ako vyplníte a odošlete kontaktný formulár. Zavolám vám na číslo, ktoré ste do formulára zadali a buď si ujasníme detaily spolupráce alebo sa ma môžete pýtať na čokoľvek, čo Vás zaujíma

Prísť na špecializovaný tréning v NLP alebo iných druhoch psychológie, je jedna z vynikajúcich možností, ako si zvýšiť potenciál a dosiahnuť omnoho viac.

Najvyššia možná pridaná hodnota však spočíva v spolupráci 1 na 1, kedy sa posúvate k svojmu vysnívanému riešeniu už behom prvých 60 - 90 minút omnoho ďalej, než za X hodín na špecializovanom kurze.

Kliknite preto na tlačidlo, vyplňte formulár a objednajte si konzultáciu, koučing alebo poradenstvo 1 na 1 a získate omnoho viac.