manipulácia, manipulátor, manipulátori, komunikácia, rozhovor, hádka, problém, psychológia, NLP, vyjednávanie

Zažili ste, že ste sa s niekým necítili dobre alebo ste mali pocit, že vás manipuluje? 

Stiahnite si ZADARMO tento rýchly návod, ktorý vám bez potreby poznať psychológiu odhalí, kedy vás niekto manipuluje a ako sa tomu ubrániť.

Súčasťou je aj checklist, vďaka ktorému si detailne môžete porovnať a otestovať, či ten človek vykazuje správanie manipulátora.

Chcem ZADARMO odhaliť manipulátorov

Aj vy by ste chceli dosiahnuť v živote viac, ako doteraz?

Využite koučovanie, ktoré je spoľahlivý nástroj pre rýchle, trvalé a hlavne príjemné zmeny, pre ktoré si nepotrebujete chodiť dlhé roky.

S pomocou NLP a prvkov hypnotickej komunikácie je ďaleko účinnejšie a každému, kto ho ochutná, umožní získať obrovskú slobodu vďaka uvoľneniu vnútorného potenciálu.

Len si predstavte aké by to bolo, keby ste sa s rôznymi problémami nemuseli dlhodobo trápiť, ale vyriešili ich lusknutím prsta. To všetko môžete a ja vám s tým pomôžem.

Koučing so mnou je určené pre každého, kto:

 • chce dosahovať v rôznych oblastiach mimoriadne výsledky
  Pokiaľ ste mentálne zdravý, tak je možné, aby ste dosahovali a získavali to, o čom snívate a to aj v prípade, ak sa Vám to teraz zdá nemožné.
 • chce byť motivovaný a vedieť motiváciu privolávať
  Rád vám pomôžem odhaliť vaše vnútorné mechanizmy pre vyvolanie prívalu motivácie a nadobudnutie koncentrácie.
 • upraviť vnímanie sveta naokolo tak, aby sa cítil vynikajúco
  Strachy, negatívne očakávania, problémy, stresy, perfekcionizmus, ťaživé pocity... to všetko súvisí s vašim vnímaním sveta naokolo. Pomôžem vám toto vnímanie podľa potreby zmeniť tak, aby ste sa tomu vyhli a naopak boli šťastný, spokojný a kedysi stresové situácie začali konečne prežívať pohodovo.
 • chce zvládať kľúčové rozhodnutia a chce prestať robiť chyby
  Je pre vás namáhavé činiť dôležité rozhodnutia nielen v kľúčových situáciách vo vašom živote alebo len neviete ako na to? Aj to vám pomôžem zvládnuť.
 • si chce zvýšiť a trvale udržať pevné sebavedomie
  Sebavedomie je jeden z najväčších problémov, pretože nám bolo systematicky zrážané už na školách. Pomôžem vám ho získať späť alebo vybudovať a to aj ak si teraz myslíte, že ho máte na bode mrazu.
 • chce už konečne získať partnera, po ktorom túži a chce byť šťastný
  Chce ma? Som pre ňu dosť dobrý? Čo jej mám povedať alebo napísať, aby sa zamilovala? Čo mám spraviť, aby ma mal niekto rád? Ako mám vlastne ukázať samého seba tak, aby môj vysnívaný partner pocítil, čo je skutočne vo mne? A ako to spraviť tak, aby ma chcel takého, aký som a bez toho, že by som ho odplašil? Ja som absolútne presvedčený o tom, že si každý dokáže nájsť k sebe človeka, po ktorom túži, keď sa vyhne, zmení alebo urobí v jeho živote určité veci a budem veľmi šťastný, keď to budem ja, kto vám s tým pomôže.
 • chce opustiť problémy a vyhnúť sa jazykovým prešľapom
  Nemusíte mi teraz vôbec veriť, keď vám poviem, že za to, že nežijete život podľa vašich predstáv môže vo veľkej miere to, ako používate jazyk. A teda čomu veríte a ako to pomocou slov formulujete.
 • chce perfekcionizmus vymazať zo svojho života a mať radosť zo seba samého
  Perfekcionizmus je niečo, čo vás núti všímať si 98% percent vecí, ktoré sa vám nedaria a na ich základe sa posudzovať. Je hrozné keď si človek myslí, že na niečo nemá alebo že ak niečo neurobí dokonale, tak to nestojí za nič. A to len na základe nezmyslov implantovaných z okolia. Urobím všetko preto, aby ste si naozaj uvedomili, ako veľmi ste skvelý a že máte svetu čo ponúknuť.
 • chce získať v kolektíve obľubu a rešpekt
  Je možné vyhnúť sa tomu, aby sa z vás stal outsider a naopak aby vás ľudia mali radi a rešpektovali? Áno je. Základom úspechu je zmeniť správanie a vaše vystupovanie + komunikáciu a potom sa zmení aj prístup ľudí okolo vás.
Stačilo mi, chcem už Danielovi napísať správu

A čo Vás dokážem naučiť?

 • ako elegantne zvládať a riešiť problémy
  Ako využívať psychické a komunikačné mechanizmy pre zmenu nášho pohľadu na svet a otáčanie neúspechov na cenné životné výhry v podobe lepšieho zdravia, väčšieho šťastia a celkovej kvality života.
 • pochopiť zložitosť komunikácie medzi mužom a ženou
  Ako porozumieť a pochopiť, kde je v tomto zakopaný pes a ako hovoriť so ženou či mužom tak, aby ste sa naozaj chápali? Na začiatok pamätajte - Muži poväčšine používajú vecný význam viet – význam viet je taký, ako počujete, zatiaľ čo ženy používajú rôzne implikácie – to, čo chcú povedať, dávajú medzi riadky. To je síce jedna z mnohých, no veľmi dôležitá príčina tvorby nedorozumení.
 • ako komunikovať na vyspelej úrovni
  Chcete hovoriť sucho ako politik alebo silne emocionálne ako básnici? Alebo chcete budiť okolo seba inteligentný dojem, vyhýbať sa manipulácii a dokázať otázkami posúvať ďalej seba a ostatných? Vedeli ste, že pokiaľ nebudete vedieť predať druhým svoje myšlienky, na tomto svete uspejete len s ťažkosťami? Preto je mojím cieľom naučiť vás, ako používať jazyk inteligentne a komunikovať v súlade s tým, čo potrebujete a po čom naozaj túžite.
 • ako spoznať samého seba a ostatných do hĺbky
  Mimoriadna výhoda NLP je, že umožňuje spoznávať a chápať ľudskú myseľ do hĺbky, čo znamená víťaziť nielen nad problémami a depkami, ale aj vytvárať úspechy a čoraz častejšie vzácnu životnú pohodu. A to je cenná znalosť, ktorú stojí za to ovládnuť.
 • ako získať podvedomie na Vašu stranu
  Ako spúšťať a zastavovať podvedomé procesy pre prekonanie únavy, posilnenie zdravia, zvýšenie motivácie, posilnenie kreativity a toho, čo aktuálne riešite a ako ho privolať na pomoc práve vtedy, keď to najviac potrebujete.
 • komunikačnú mágiu
  Ako využívať jazyk na expertnej úrovni a dokonale tak predať druhým to, čo potrebujete + prekvapivé možnosti, s ktorými aj vy môžete začať prispôsobovať svoj jazyk druhým a tvoriť tak s nimi komunikačnú harmóniu.
 • predchádzať starostiam a infarktovým stavom
  Neviem, ako veľmi vás to prekvapí, ale toto sa dá veľmi rýchlo a účinne vyriešiť pár zmenami vo vašom jazyku a v tom, ako o veciach premýšľate a akým spôsobom si vytvárate očakávania. A to ešte nemusíte myslieť na to, ako sa vám vďaka tomu zlepší zdravie.

Teraz si na chvíľu môžete predstaviť, čo všetko by sa vo vašom živote zmenilo a čo by pre vás znamenalo, keby ste tieto veci ovládali. Ako veľmi sa vám to páči?

Koľko Vás to bude stáť a aké sú možnosti?

 • základná cena za koučovanie so mnou je aktuálne 57eur za 60min. V budúcnosti však plánujem cenu postupne zvyšovať.
 • náš koučovací rozhovor uskutočníme ONLINE z pohodlia domova cez skype
 • po našej vzájomnej dohode sa môžeme stretnúť aj osobne a to na mieste, ktoré si spoločne určíme a bude pre Vás príjemné
 • ak by ste radi vedeli ceny za všetky moje služby a moju kompletnú ponukukliknite tu a pozrite si kompletný cenník.

15 minútová konzultácia ZDARMA

V rámci koučingu máte zadarmo prvú 15 minútovú konzultáciu, ktorá prebehne čo najskôr potom, ako vyplníte a odošlete kontaktný formulár. Buď si ujasníme detaily spolupráce alebo sa ma môžete pýtať na čokoľvek, čo Vás zaujíma

100% garancia vrátenia peňazí

 Áno, u mňa máte 100% garanciu vrátenia peňazí a to znamená, že ak s našou spoluprácou budete málo spokojný, tak Vám vrátim všetky Vaše peniaze. Som si však istý, že ak sa budete držať toho, čo spolu objavíme a aktívne aplikujete z nášho rozhovoru to, čo bude pre Vás kľúčové, tak budete spokojný a naplnený.

Takže ako to bude prebiehať a ako začať?

 1. VYPLŇTE FORMULÁR - Kliknite na tlačidlo nižšie a vyplňte všetky údaje do kontaktného formulára, ktorý sa vám objaví. Tam napíšte pár viet o tom, čo by ste potrebovali a pošlite mi ho.
 2. ZAVOLÁM VÁM - Do 24 – max 48hodín Vám zavolám na číslo, ktoré ste do formulára zadali.
 3. MÁTE 15min KONZULTÁCIU ZDARMA - Budeme sa spolu baviť 15 minút zdarma, kde si ujasníme, čo presne by ste potrebovali alebo sa ma kľudne môžete pýtať na to, čo Vás zaujíma.
 4. ZAČIATOK SPOLUPRÁCE - Ak sa rozhodnete pre našu spoluprácu, tak si dohodneme dátum a čas a pustíme sa do toho.
Chcem kontaktovať Daniela

O DANIELOVI

NLP, psychológia predaja, marketing, vplyv,

Daniel je certifikovaný NLP master a absolvoval cez 300 hodín výcvikov v NLP a hypnóze a venuje sa psychológií predaja na internete. Unikátnou psychológiou pomáha druhým zvládať ich výzvy a zvyšovať výkon ich webov.
>>PREČÍTAJTE SI DANIELOV PRÍBEH<<  

S ČÍM CHCETE POMÔCŤ?

NAPÍSALI O DANIELOVI

Daniel mi odovzdáva množstvo tipov a rád, ktorými neustále vylepšujem svoje podnikanie. Najviac si cením moderné a naozaj vysoko efektívne nástroje komunikácie, ktoré s Danielom neustále testujeme a zavádzame do mojej každodennej praxe, čím sa výrazne posilňuje môj vplyv na mojich či už súčasných, tak aj budúcich zákazníkov. Hypnotický jazyk, kladenie správnych otázok, či tvorba myšlienkových máp je len pár nástrojov z Danielovho repetoára, ktoré mi dramaticky vylepšili spôsob vedenia mojej firmy.

Miroslav HrivíkRiaditeľ vzdelávacej spoločnosti MIDARO

Daniela som spoznal na jednom spoločnom webinári a už vtedy na mňa urobil veľmi dobrý dojem. Išla z neho silná pozitívna energia. Následne mi začal pomáhať s mojimi výzvami, za čo som mu nesmierne vďačný. Ponúkol mi nový pohľad na určité veci a situácie a naučil ma, ako sa pozerať na každú vec z pozitívneho hľadiska a tak aj z negatíva vyťažiť maximum. Taktiež mi ukázal, ako si klásť v hlave tie správne otázky. Naozaj stojí za to sledovať a brať si inšpiráciu z tohoto chlapa.

Peter Samal

Ako odhalíte manipulátorov bez potreby poznať psychológiu?

Odhaľte ľahké psychologické pravidlá, vďaka ktorým na vás už manipulátori nebudú mať šancu.

chcem ZADARMO odhaliť manipulátorov