Spoznajte ľahkú psychológiu vplyvu a výrazne zvýšte silu svojich slov a výkon Vášho webu.

+ jasné stratégie k elegantnému zvládnutiu zbytočných problémov.

CHCEM SI TO STIAHNÚŤ ZDARMA>>Čo o tom hovoria nadšení podnikatelia?<<

Páčilo by sa Vám, keby Vám web a predajné stránky fungovali lepšie ako doteraz a Vy by ste bez námahy navýšili predaje?

A aké by to bolo, keby ste vďaka tomu boli schopný ušetriť čas a peniaze, ktoré by ste mohli venovať napríklad pre rodinu alebo robenie toho, čo Vás baví?

Ak sa chcete vyhnúť stratám a zarábať z webu viac, tak som presvedčený o tom, že by Vás potešilo, ak by ste definitívne zistili, ako na ňom spraviť pár rafinovaných zmien a zaviesť do neho psychológiu predaja, ktorá by Vám v tom pomohla.

Ako na to?

Keď ľuďom a podnikateľom vysvetľujem, že sila a výkonnosť webu zmerané v zarobených peniazoch nezávisia napr. na dizajne, prekvapene na mňa pozerajú a pýtajú sa tie isté otázky: „To vážne? Tak mi teda vysvetli, od čoho to závisí?“

Pravdou je, že som to kedysi nevedel ani ja a výrazne som na tom strácal. Veril som rôznym internetovým bludom a niekoľkokrát som sa sklamal. Napríklad keď som investoval do kupovanej databázy a začal hromadne rozosielať. A výsledok? Z viac ako tisícky poslaných emailov sa mi ozval jeden človek. Našťastie mi rýchlo došlo, že tadiaľto cesta nevedie.

Všetko sa však postupom času zmenilo a dnes už využívam moderné marketingové stratégie založené na psychológii predaja, ktoré s radosťou posúvam ďalej.

Veľmi rád Vám preto pomôžem dať STOP stratám vďaka nefunkčným webom, STOP podpriemerným textom a STOP vyhadzovaniu peňazí za predražené služby od amatérov.

S čím a ako presne Vám dokážem pomôcť?

 • Vytvorím Vám úderné predajné texty – Ktoré budú magneticky získavať pozornosť Vašich potenciálnych zákazníkov a potom, čo sa ich dotknú na správnych miestach, v nich vytvoria túžbu vlastniť Váš produkt alebo službu.
 • Napíšem pre Vás predajné stránky – Ktoré dokážu predať Váš produkt a zarobiť Vám peniaze.
 • Zrepasujem Vám aktuálne texty - Máte prezentácie, ebooky, predajné stránky alebo len texty na letákoch a nefungujú Vám? Pošlite mi ich a ja Vám ich zrepasujem tak aby naozaj fungovali, ako od nich očakávate.
 • Vypracujem Vám psychologický rozbor ideálneho klienta – Aby ste sa vyhli robeniu všetkého pre nikoho je potrebné, aby ste detailne spoznali a prenikli do mysle ľudí, od ktorých si chcete nechať platiť. To spôsobí, že budete vedieť, na koho cieliť reklamu, čo ich nadchne, zaujme a ako napĺňať ich túžby.
 • Napíšem Vám expertný príbeh – Pretože len úchvatný životný príbeh nadchne potenciálnych klientov, zvýši kredibilitu a vyvolá túžbu zistiť o jeho majiteľovi viac.
 • Ošetrím Vám predajné a reklamné texty – Akým spôsobom? Jednoducho Vám do nich implantujem psychológiu predaja ktorá spôsobí, že si od Vás radi budú kupovať aj ľudia, ktorí na Vás a Váš web natrafia omylom.
 • Urobím Vám hĺbkovú analýzu webu – Na konzultácií si s Vami prejdem kompletne celý web od A po Z a vysvetlím Vám, čo Vás pripravuje o zisk, ktoré prvky je treba dodať a ktoré naopak vymazať tak, aby ste vo výsledku pocítili, že sa účinnosť Vášho webu zmnohonásobila.
 • Ušetrím Vám roky trápenia – Ušetrím Vás od trápenia a zdĺhavého hľadania informácií, ktoré by ste museli získať, aby ste navýšili účinnosť Vašej prezentácie.
 • Zbavím Vás stresu z tvorby kvalitného obsahu – Máte stres z toho, či dokážete úderný obsah napísať sám? Keď budeme konzultovať, tak prediskutujeme všetky texty, ktoré potrebujete aby som vytvoril a následne všetko hodíte na mňa. Potom si už len chvíľu počkáte na hotový výsledok.

A čo Vás dokážem naučiť?

 • Akými slovami na webe zaujať – Akými slovami očariť ľudí + psychológiu zmyslových a hypnotických slov zameranú na rôzne benefity či prežitky.
 • Ako zistiť, čo Vám na webe funguje a čo nefunguje – Pokročilé možnosti sledovania úspešnosti jednotlivých prvkov na webe
 • Ako tvoriť predajné stránky – Čo musí obsahovať a ako musíte vytvoriť predajnú stránku tak, aby Vám dokázala zarábať.
 • Kde a ako zvýrazniť benefity pre klientov – Čo je v prvom rade kľúčové, na čo zabúda 90% podnikateľov je zobrazovať výhody pre klienta. A to nehovorím o tom že nevedia, ako ich správne písať tak, aby ľudí skutočne priťahovali.
 • Neuromarketing a psychológiu vplyvu - Naučím Vás základné a aj pokročilé stratégie prameniace z psychológie vplyvu, pre zisk neférovej komunikačnej a konkurenčnej výhody.
 • Psychológiu dokonalého príbehu - Ako zachytiť Vás a Vašu firmu, víziu, poslanie... do príbehu, ktorý bude ako magnet pôsobiť na Vašich potenciálnych klientov a zákazníkov

Dovoľte si teraz odpovedať na nasledovné otázky:

„Aké by to bolo a ako veľmi by sa mi vyplatilo, keby som dokázal vyššie uvedené body ovládnuť a zaviesť ich do môjho podnikania?“

„Páčilo by sa mi, keby sa niekoľko desiatok, možno stoviek eur investovaných do mojej spolupráce s Danielom, mnohonásobne vrátilo v podobe navýšenia zisku a generovania nových zákazníkov?“

Ak ste sa v súvislosti s vyššie uvedenými otázkami dostali ku kladnej odpovedi, tak Vás určite bude zaujímať, aké sú v tomto smere možnosti a ako postupovať. Nech sa páči.

Koľko Vás to bude stáť a aké sú možnosti?

 • základná cena za konzultáciu v oblasti psychológie predaja je 67eur za 60min. Táto cena sa postupne bude zdvíhať.
 • konzultáciu uskutočníme ONLINE z pohodlia domova alebo kancelárie cez skype
 • po našej vzájomnej dohode sa môžeme stretnúť aj osobne a to na mieste, ktoré si spoločne určíme a bude Vám vyhovovať
 • ak by ste radi videli moju kompletnú ponuku služieb a ich ceny, tak kliknite tu a pozrite si kompletný cenník

15 minútová konzultácia ZDARMA

V rámci psychológie predaja máte zadarmo prvú 15 minútovú konzultáciu, ktorá prebehne čo najskôr potom, ako vyplníte a odošlete kontaktný formulár. Buď si ujasníme detaily spolupráce alebo sa môžeme baviť na akúkoľvek tému, ktorá Vás zaujíma.

100% garancia vrátenia peňazí

 Aj na spoluprácu v oblasti psychológie predaja Vám dávam 100% záruku vrátenia peňazí. To znamená, že ak po našej spolupráci zbadáte nízky prínos, tak Vám vrátim všetky Vaše peniaze. Prečo si môžem dovoliť takúto garanciu? Pretože som presvedčený o výhodách našej spolupráce a dám do nej maximum síl tak, aby som Vás zaradil medzi ďalších spokojných zákazníkov, ktorým som pomáhal napĺňať ich biznisové a marketingové ciele.

Takže ako to bude prebiehať a ako začať?

 1. VYPLŇTE FORMULÁR - Vyplňte všetky údaje do kontaktného formulára na konci tejto stránky a napíšte pár viet o tom, čo by ste potrebovali a pošlite mi ho.
 2. ZAVOLÁM VÁM - Do 24 – max 48hodín Vám zavolám na číslo, ktoré ste do formulára zadali.
 3. MÁTE 15min KONZULTÁCIU ZDARMA - Budeme sa spolu baviť 15 minút zdarma, kde si ujasníme Vaše ciele a čo presne by malo byť predmetom našej spolupráce.
 4. ZAČIATOK SPOLUPRÁCE - Ak sa pre našu spoluprácu rozhodnete, tak si vyjasníme detaily (dátum, čas...) a pustíme sa do toho.

Dovtedy Vám želám veľa šťastia.

POTREBUJETE SA PORADIŤ ALEBO NIEČO SPÝTAŤ? OZVITE SA MI A JA VÁM RÁD POMÔŽEM.

O DANIELOVI

NLP, psychológia predaja, marketing, vplyv,

Daniel je certifikovaný NLP master a absolvoval takmer 250 hodín výcvikov v NLP a hypnóze a venuje sa psychológií predaja na internete. Unikátnou psychológiou pomáha druhým zvládať ich výzvy a zvyšovať výkon ich webov.
>>PREČÍTAJTE SI DANIELOV PRÍBEH<<  

S ČÍM CHCETE POMÔCŤ?

NAPÍSALI O DANIELOVI

Pri vytváraní môjho webu som natrafil na Daniela úplnou náhodou. Zo začiatku som netušil, aké sú jeho skúsenosti v písaní obsahu, ale už po prečítaní prvých viet som vedel, že je profík vo svojom obore. Vytvoril mi texty ktoré boli nie len pútavé, ale dokázali zároveň predávať. Okrem napísania predajných textov mi zároveň aj poradil, aké zmeny na webe zaviesť tak, aby to viedlo k zvýšeniu predaja. Daniel, patri ti veľká vďaka. Cením si každú jednu tvoju radu a pomoc.

Pavol RujakABEK SK, s.r.o.

Daniela som spoznal na jednom spoločnom webinári a už vtedy na mňa urobil veľmi dobrý dojem. Išla z neho silná pozitívna energia. Následne mi začal pomáhať s mojimi výzvami, za čo som mu nesmierne vďačný. Ponúkol mi nový pohľad na určité veci a situácie a naučil ma, ako sa pozerať na každú vec z pozitívneho hľadiska a tak aj z negatíva vyťažiť maximum. Taktiež mi ukázal, ako si klásť v hlave tie správne otázky. Naozaj stojí za to sledovať a brať si inšpiráciu z tohoto chlapa.

Peter Samal

Ako zvýšite Váš vplyv v podnikaní a na internete?

Odhaľte ľahké psychologické pravidlá, vďaka ktorým získate viac vplyvu a zvládnete zbytočné problémy

chcem ZADARMO zvýšiť vplyv a zbaviť sa problémov