manipulácia, manipulátor, manipulátori, komunikácia, rozhovor, hádka, problém, psychológia, NLP, vyjednávanie

Zažili ste, že ste sa s niekým necítili dobre alebo ste mali pocit, že vás manipuluje? 

Stiahnite si ZADARMO tento rýchly návod, ktorý vám bez potreby poznať psychológiu odhalí, kedy vás niekto manipuluje a ako sa tomu ubrániť.

Súčasťou je aj checklist, vďaka ktorému si detailne môžete porovnať a otestovať, či ten človek vykazuje správanie manipulátora.

Chcem ZADARMO odhaliť manipulátorov

Ako môžete zvýšiť svoj zisk a množstvo predajov vďaka psychológii predaja na internete?

Keď ľuďom a podnikateľom vysvetľujem, že sila a výkonnosť webu zmerané v zarobených peniazoch nezávisia napr. na dizajne, prekvapene na mňa pozerajú a pýtajú sa tie isté otázky: „To vážne? Tak mi teda vysvetli, od čoho to závisí?“

Pravdou je, že som to kedysi nevedel ani ja a výrazne som na tom strácal. Veril som rôznym internetovým bludom a niekoľkokrát som sa sklamal. Napríklad keď som investoval do kupovanej databázy a začal hromadne rozosielať. A výsledok? Z viac ako tisícky poslaných emailov sa mi ozval jeden človek. Našťastie mi rýchlo došlo, že tadiaľto cesta nevedie.

Veľmi rád Vám preto pomôžem dať: 
STOP stratám vďaka nefunkčným webom 
STOP podpriemerným textom
STOP vyhadzovaniu peňazí za predražené služby od amatérov

S čím a ako presne Vám dokážem pomôcť?

 • Vytvorím vám úderné predajné texty
  Ktoré budú magneticky získavať pozornosť vašich potenciálnych zákazníkov a potom, čo sa ich dotknú na správnych miestach, v nich vytvoria túžbu vlastniť vaše produkty alebo služby.
 • Napíšem pre Vás predajné stránky
  Ktoré vám poslúžia na to, aby ste s ich pomocou mohli rafinovanejšie a účinnejšie predávať svoje produkty a služby.
 • Zrepasujem vám aktuálne texty
  Máte prezentácie, ebooky, predajné stránky alebo len texty na letákoch a cítite, že vám nefungujú, prípadne ste to zistili na základe testovania? Pošlite mi ich a ja vám ich zrepasujem tak aby naozaj fungovali, ako od nich očakávate.
 • Vypracujem vám psychologický rozbor ideálneho klienta
  Aby ste sa vyhli robeniu všetkého pre nikoho, bude preto potrebné, aby ste detailne spoznali a prenikli do mysle ľudí, od ktorých si chcete nechať platiť. To spôsobí, že budete vedieť, na koho cieliť reklamu, čo ich nadchne, zaujme a ako napĺňať ich túžby.
 • Napíšem vám expertný príbeh
  Pretože len úchvatný životný príbeh nadchne potenciálnych klientov, zvýši kredibilitu a vyvolá túžbu zistiť o jeho majiteľovi viac.
 • Ošetrím vám predajné a reklamné texty
  Akým spôsobom? Jednoducho vám do nich implantujem psychológiu predaja ktorá spôsobí, že si od vás radi budú kupovať aj ľudia, ktorí na vás a váš web natrafia omylom.
 • Urobím vám hĺbkovú analýzu webu
  Na konzultácií si s vami prejdem kompletne celý web od A po Z a vysvetlím vám, čo vás pripravuje o zisk, ktoré prvky je treba dodať a ktoré naopak vymazať tak, aby ste vo výsledku pocítili, že ste účinnosť svojho webu zmnohonásobili.
 • Ušetrím vám roky trápenia
  Ušetrím vás od trápenia a zdĺhavého hľadania informácií, aby ste zvládli veci robiť rýchlejšie a účinnejšie, než to majú ostatní.
 • Zbavím vás stresu z tvorby kvalitného obsahu
  Máte stres z toho, či dokážete úderný obsah napísať sám? Keď budeme konzultovať, tak prediskutujeme všetky texty, ktoré potrebujete aby som vytvoril a následne všetko hodíte na mňa. Potom si už len chvíľu počkáte na hotový výsledok.
Stačilo mi, chcem už Danielovi napísať správu

A čo Vás dokážem naučiť?

 • Akými slovami na webe zaujať
  Akými slovami očaríte ľudí + psychológiu zmyslových a hypnotických slov zameranú na rôzne benefity či prežitky.
 • Ako zistiť, čo vám na webe funguje a čo nefunguje
  Pokročilé možnosti sledovania úspešnosti jednotlivých prvkov na webe.
 • Ako tvoriť predajné stránky
  Čo musí obsahovať a ako musíte vytvoriť predajnú stránku tak, aby vám dokázala zarábať.
 • Kde a ako zvýrazniť benefity pre klientov
  Čo je v prvom rade kľúčové, na čo zabúda 90% podnikateľov je zobrazovať výhody pre klienta. A to nehovorím o tom, že nevedia, ako ich správne písať tak, aby ľudí skutočne priťahovali.
 • Neuromarketing a psychológiu vplyvu
  Naučím vás základné a aj pokročilé stratégie prameniace z psychológie vplyvu, pre zisk neférovej komunikačnej a konkurenčnej výhody.
 • Psychológiu dokonalého príbehu
  Ako zachytiť vás a Vašu firmu, víziu, poslanie... do príbehu, ktorým magneticky zachytíte pozornosť svojich potenciálnych klientov a zákazníkov.

Dovoľte si teraz odpovedať na nasledovné otázky:

„Aké by to bolo a ako veľmi by sa mi vyplatilo, keby som dokázal vyššie uvedené body ovládnuť a zaviesť ich do môjho podnikania?“

„Páčilo by sa mi, keby sa niekoľko desiatok, možno stoviek eur investovaných do mojej spolupráce s Danielom, mnohonásobne vrátilo v podobe navýšenia zisku a generovania nových zákazníkov?“

Koľko Vás to bude stáť a aké sú možnosti?

 • základná cena za konzultáciu v oblasti psychológie predaja je 67eur za 60min. Táto cena sa postupne bude zdvíhať.
 • konzultáciu uskutočníme ONLINE z pohodlia domova alebo kancelárie cez skype
 • po našej vzájomnej dohode sa môžeme stretnúť aj osobne a to na mieste, ktoré si spoločne určíme a bude Vám vyhovovať
 • ak by ste radi videli moju kompletnú ponuku služieb a ich ceny, tak kliknite tu a pozrite si kompletný cenník

15 minútová konzultácia ZDARMA

V rámci psychológie predaja máte zadarmo prvú 15 minútovú konzultáciu, ktorá prebehne čo najskôr potom, ako vyplníte a odošlete kontaktný formulár. Buď si ujasníme detaily spolupráce alebo sa môžeme baviť na akúkoľvek tému, ktorá Vás zaujíma.

100% garancia vrátenia peňazí

 Aj na spoluprácu v oblasti psychológie predaja Vám dávam 100% záruku vrátenia peňazí. To znamená, že ak po našej spolupráci zbadáte nízky prínos, tak Vám vrátim všetky Vaše peniaze. Prečo si môžem dovoliť takúto garanciu? Pretože som presvedčený o výhodách našej spolupráce a dám do nej maximum síl tak, aby som Vás zaradil medzi ďalších spokojných zákazníkov, ktorým som pomáhal napĺňať ich biznisové a marketingové ciele.

Takže ako to bude prebiehať a ako začať?

 1. VYPLŇTE FORMULÁR - Kliknite na tlačidlo na konci tejto stránky a vyplňte všetky údaje do kontaktného formulára, ktorý sa vám objaví. Následne napíšte pár viet o tom, čo by ste potrebovali a pošlite mi ho.
 2. ZAVOLÁM VÁM - Do 24 – max 48hodín Vám zavolám na číslo, ktoré ste do formulára zadali.
 3. MÁTE 15min KONZULTÁCIU ZDARMA - Budeme sa spolu baviť 15 minút zdarma, kde si ujasníme Vaše ciele a čo presne by malo byť predmetom našej spolupráce.
 4. ZAČIATOK SPOLUPRÁCE - Ak sa pre našu spoluprácu rozhodnete, tak si vyjasníme detaily (dátum, čas...) a pustíme sa do toho.
Chcem kontaktovať Daniela

O DANIELOVI

NLP, psychológia predaja, marketing, vplyv,

Daniel je certifikovaný NLP master a absolvoval cez 300 hodín výcvikov v NLP a hypnóze a venuje sa psychológií predaja na internete. Unikátnou psychológiou pomáha druhým zvládať ich výzvy a zvyšovať výkon ich webov.
>>PREČÍTAJTE SI DANIELOV PRÍBEH<<  

S ČÍM CHCETE POMÔCŤ?

NAPÍSALI O DANIELOVI

Daniel mi odovzdáva množstvo tipov a rád, ktorými neustále vylepšujem svoje podnikanie. Najviac si cením moderné a naozaj vysoko efektívne nástroje komunikácie, ktoré s Danielom neustále testujeme a zavádzame do mojej každodennej praxe, čím sa výrazne posilňuje môj vplyv na mojich či už súčasných, tak aj budúcich zákazníkov. Hypnotický jazyk, kladenie správnych otázok, či tvorba myšlienkových máp je len pár nástrojov z Danielovho repetoára, ktoré mi dramaticky vylepšili spôsob vedenia mojej firmy.

Miroslav HrivíkRiaditeľ vzdelávacej spoločnosti MIDARO

Daniela som spoznal na jednom spoločnom webinári a už vtedy na mňa urobil veľmi dobrý dojem. Išla z neho silná pozitívna energia. Následne mi začal pomáhať s mojimi výzvami, za čo som mu nesmierne vďačný. Ponúkol mi nový pohľad na určité veci a situácie a naučil ma, ako sa pozerať na každú vec z pozitívneho hľadiska a tak aj z negatíva vyťažiť maximum. Taktiež mi ukázal, ako si klásť v hlave tie správne otázky. Naozaj stojí za to sledovať a brať si inšpiráciu z tohoto chlapa.

Peter Samal

Ako odhalíte manipulátorov bez potreby poznať psychológiu?

Odhaľte ľahké psychologické pravidlá, vďaka ktorým na vás už manipulátori nebudú mať šancu.

chcem ZADARMO odhaliť manipulátorov