Získajte video zadarmo, ktoré vám za pár minút odhalí 3 tajomstvá z psychológie predaja, ktoré z vášho webu urobia stroj na peniaze

Teraz doplnené o konkrétne ukážky z praxe a ďalší bonus zadarmo, vďaka ktorému získate okamžité výsledky.

Vy sa pýtate a ja odpovedám na to,
čo Vás zaujíma


Práve ste sa ocitli v časti FAQ - otázky a odpovede na to, čo vás zaujíma. Nájdete tu odpovede na otázky ohľadom:

Prejdite si ich pozorne a keď budete chcieť spoznať odpoveď, tak na danú otázku kliknite - odpoveď sa vám zobrazí pod ňou.

POZOR - Na tejto stránke sa nachádza len zoznam doplňujúcich informácií na vaše otázky k mojim službám. Kompletný zoznam služieb a benefitov nájdete, keď kliknete v menu na položku predaj alebo koučovanie

Odpovede na otázky vo všeobecnosti:

*Kliknite na otázku ktorá Vás zaujíma a zobrazí sa Vám odpoveď.

Prečo si myslíš, že ma dokážeš niečo naučiť a dokážeš mi pomôcť? Na akom základe?

Som o tom presvedčený na základe toho, že som absolvoval cez 300 hodín výcvikov v NLP a hypnóze, a desiatky ďalších hodín v psychológii predaja. Vďaka tomu dokážem porozumieť ľuďom a komunikovať s nimi tak, aby sme spoločne dosiahli výsledky, ktoré si želajú. To znamená, že ak má niekto problém so sebavedomím a budeme spolupracovať, tak toho človeka vypočujem a na základe vzorcov jeho jazyka a myslenia odhalím, čo potrebuje na to, aby to sebavedomie nadobudol. Následne mu to pomôžem spracovať tak, aby dosiahol rýchle a pohodlné výsledky a naučím ho, ako má so sebou zaobchádzať, aby aj sám do budúcna vedel, ako pomôcť sebe a napríklad aj iným.

Robíš koučing a konzultácie len online alebo sa dá s tebou stretnúť aj osobne?

Aktuálne som k dispozícii pre poradenstvo, koučing a konzultácie v oblasti psychológie predaja len online. Po dohode sa však môžeme stretnúť na mieste, ktoré si spoločne určíme a kde sa budeme cítiť príjemne.

Má zmysel s tebou spolupracovať, ak už mám základy osobného rozvoja alebo ovládam základy marketingu a psychológie predaja? Čo v prípade že som na tieto témy už niekde navštívil kurz alebo seminár?

Áno, má to zmysel, pretože základy sú vždy len základy podobne ako pri stavbe domu, kedy samotné základy neznamenajú, že ste už vybudovali nádherný a príťažlivý domov svojich snov. Aj tam budete postupne potrebovať odborníkov, ktorí vám pomôžu postaviť kvalitné steny, strechu, elektroinštaláciu, vytvoriť ohromný interiér a dokončiť to poukladaním nádherného nábytku. Ja tvrdím, že je vždy možné niečo zlepšiť a niečo urobiť iným spôsobom tak, aby bol výsledok vynikajúci. Práve preto sú moje služby pre vás vhodné aj za takýchto okolností. Ak ale stále váhate nad tým, či ma oslovíte s problémom, výzvou alebo potrebou dôležitej rady, urobte to. Pamätajte si, že máte 100% garanciu peňazí čo znamená, že vám v prípade nízkeho úžitku mojich služieb peniaze vrátim späť. Výborná správa teda je, že sa nemusíte rozhodovať teraz a strácať drahocenný čas zbytočným váhaním. Rozhodnite sa až po našej spolupráci či to za to stálo.

Čo je NLP?

NLP je špeciálna psychológia, ktorá vznikla modelovaním najlepších vyjednávačov, terapeutov a ľudí, ktorí dosahovali prevratné výsledky v tom, čo robili. Pre detailnejší náhľad toho, čo je NLP a čo vám môže dať, kliknite v menu na blog a tam na kategóriu NLP a mozog. Nájdete tam články, ktoré aspoň v krátkosti mapujú históriu a hlavné benefity tejto rozsiahlej problematiky.

Čo získam, keď ťa budem sledovať, čítať tvoje články a spolupracovať s tebou?

Získate obohacujúce myšlienky a množstvo výborného know how zdarma, za ktoré som mimochodom zaplatil do tejto doby už mnoho tisíc. Mimo toho sa na mojom webe môžete inšpirovať a po dohodnutí spolupráce vám venujem všetko to, čo viem z NLP, hypnózy, a psychológie predaja tak, aby som vám rýchlo pomohol dosiahnuť vaše ciele.

Aké všetky služby mi aktuálne dokážeš poskytnúť?

Aktuálne môžeme spolu prebrať psychológiu účinnosti vašej web stránky a tvorbu profi textov pre váš web + predajné stránky. Rovnako tak som vám k dispozícii v oblasti koučovania a pomoci pri dosahovaní výsledkov, po ktorých túžite. Ak chcete podrobný zoznam benefitov, ktoré vám moje služby prinesú, kliknite v menu na položku predaj alebo koučing a tam potrebné informácie získate.

Ako dlho mi bude trvať, kým sa dostavia výsledky z našej spolupráce?

Je veľmi individuálne, kedy sa z našej spolupráce či už v oblasti koučovania alebo psychológie predaja dostavia výsledky. Čím viac však budete aktívny a čím viac budete pracovať na priblížení sa k svojmu cieľu, tým rýchlejšie sa budete k svojim vytúženým výsledkom dostanete.

Ako viem, že mi bude fungovať to, čo spolu odhalíme, prípadne veci, ktoré ma naučíš?

Tu sa vyjadrím v krátkosti. Ja som si 100% tým, čo viem a čo učím, a za tým si stojím. Čiže to nebude fungovať len v jednom jedinom prípade – keď to nebudete robiť.

Ako prebieha spolupráca s tebou?

Spolupráca so mnou prebieha skutočne s ľahkosťou. Jednoducho vyplňte formulár na konci stránky so službou (pokojne to môže byť aj niektorá iná stránka, kde je kontaktný formulár) a napíšte aspoň dve - tri vety o tom, čo by ste radi so mnou v rámci mojich kompetencií riešili. Ja vám behom jedného – dvoch dní zavolám. Pretože máte 15minútovú konzultáciu zdarma, tak sa behom tejto doby o tom môžeme cez telefón pobaviť a tam sa dohodnúť, čo ďalej. Ak sa nám zapáči myšlienka spolupráce, tak si dohodneme presný čas a dátum. Následne vám pošlem faktúru a po jej úhrade budem v dohodnutý čas plne k dispozícii.

Koľko ma budú tvoje služby stať?

Bude Vás to stáť omnoho menšie peniaze ako tie, ktoré by ste investovali do zbytočných nervov z problémov alebo nefungujúcej webovej stránky. A o koľko sa presne jedná? Každú službu oceňujem individuálne podľa rozsahu a obtiažnosti spolupráce. Detaily sa dozviete po kliknutí na položku v menu s názvom požadovanej služby.

Mám na tvoje služby garanciu vrátenia peňazí? – Čo keď nebudem spokojný?

Áno, na moje služby sa vzťahuje 100% garancia vrátenia peňazí a to pre vás znamená výbornú správu - nemusíte sa rozhodovať teraz a šialene dlho váhať, ale môžete ma osloviť a zjednať si so mnou spoluprácu hneď. Až po jej ukončení potom môžete zhodnotiť, či to za to stálo. Je takáto ponuka pre vás férová?

Odpovede na otázky v súvislosti s osobnostným rozvojom a koučovaním:

*Kliknite na otázku ktorá Vás zaujíma a zobrazí sa Vám odpoveď.

Na čo konkrétne sa môžem tešiť počas koučovania s tebou?

Potom, čo si pohovoríme na 15 minútovej konzultácií zdarma, sa spojíme online a spoločný čas venujeme rozhovoru. Tam bude mojou úlohou vypočuť vás a vytvoriť jedinečné riešenie, ktoré vám pomôže prekonať problém a uchmatnúť si to, po čom túžite. Ideálne to vyzerá tak, že sa pozhovárame a odo mňa získate riešenie, ktoré vám bude fungovať dlhodobo. Všetko je však individuálne a závisí na vás, či potrebujete výsledky dosahovať rýchlo alebo vám vyhovuje pomalšie tempo. Rovnako tak je počet koučovaní, ktoré chcete so mnou absolvovať, len a len vaše prianie.

Podporíš ma v rámci koučovania aj v teréne?

Áno, podporím. Ide ale o to, v akej súvislosti by to bolo. Napríklad ak niekto potrebuje zistiť, aké oblečenie by mu sedelo alebo prekonať strach z oslovenia, tak som ochotný ísť s ním priamo na miesto a pomáhať mu tam osobne. Pretože som otvorený rôznym formám našej spolupráce, tak sa s vami veľmi rád dohodnem a ujasníme si, ako by to mohlo vyzerať.

Pri koučovaní používaš rôzne veci z NLP a hypnózy a ja som počul, že je to samá manipulácia – je to pravda?

Veľmi rád by som povedal, že NLP nie je manipulatívne, ale pravda je taká, že NLP a Hypnóza sú veľmi manipulatívne. Dokonca vás dokážu zmanipulovať tak veľmi, že vás zbavia fóbie, strachov, pomôžu vám načerpať sebavedomie a napríklad aj motiváciu behom par desiatok minút. Viete, podobne ako nôž, tak podobne sa aj ostatné nástroje dajú použiť a dajú sa aj zneužiť. Ak ale ide o to, aby som ľudí zmanipuloval a pomohol im k tomu, aby boli šťastnejší, úspešnejší a žili život podľa svojich predstáv a prianí, určite to beriem všetkými desiatimi.

K čomu je vlastne dobré koučovanie a prečo by som ho mal absolvovať?

Koučovanie je výborný prostriedkom pre zlepšovanie kvality života, dosahovanie toho čo chceme a po čom túžime, a pre vysporiadanie sa s problémami a životnými výzvami. Nielenže vám v tomto dokáže pomôcť, ale otvoríte si ním cestu k mimoriadnym výsledkom a novým možnostiam aj v prípade, že sa vám to zdá nemožné a hovoríte si, že to by ste vy nikdy nezvládli.

V čom som iný, ako ostatní koučovia?

Čím sa ja odlišujem od ostatných je v prvom rade to, ako sa ja pozerám na ľudí a čo im dokážem pomôcť dosiahnuť. Pretože nepozerám na ľudí ako na zničených, problematických a neschopných, ale pozerám na nich ako na ľudí, ktorí sa chcú zmeniť a ktorí chcú žiť spokojnejší a úspešnejší život, len nevedia ako na to. Preto je mojim cieľom nielen ukazovať im cestu a pomáhať im, ale hlavne ich učiť, ako si môžu pomôcť aj sami a na základe toho potom pomáhať aj ostatným. Dôvod je jednoduchý - proste chcem, aby to potom dokázali sami nezávisle od toho, či im niekto pomáha alebo nie. Ďalšia odlišnosť spočíva v tom, že som absolvoval cez 300 hodín výcvikov v neurolingvistickom programovaní a hypnóze a na rozdiel od rôznych amatérov či naivných ezoterikov, ktorí za drahé peniaze predávajú lepšie zajtrajšky, si zakladám na kvalite a účinnosti toho, čo hovorím a učím.

Pre koho je koučovanie určené?

Koučovanie je určené pre zamestnancov, učiteľov, rodičov, manželov a manželky, manažérov, lekárov, podnikateľov... a pre každého, kto chce začať dosahovať vo svojom živote lepšie výsledky a žiť šťastný a pohodový život. Ďalej je určené pre ľudí, ktorí sa zasekli na ich ceste a potrebovali by poodhaliť nové možnosti, ako sa dostať z bodu mrazu tam, kam chcú. To môžu byť napríklad muži a ženy, ktorí majú problém sa zoznámiť alebo nájsť kvalitného životného partnera. Rovnako tak sa môže jednať o ľudí, ktorí cítia, že sa môžu v ich živote posunúť niekam omnoho ďalej a len nevedia, ako na to.

Ako spoznám, že je koučovanie určené aj pre mňa?

Predstavte si, že idete po ceste života a narazíte na prekážku alebo vás trápi problém, s ktorým si neviete dať rady. Možno chcete byť lepší v tom, čo robíte a dosahovať nadpriemerné výsledky. Čo urobíte? Možno vám v hlave víria ťaživé otázky ako napríklad: Do r.ti, čo robím zle? Ako to robia ostatní, že sú šťastní a spokojní? Ako si henten mohol nájsť tak úžasnú priateľku? Prečo som na všetko sám? Ako dokážem alebo získam to, čo chcem a bez toho, že by som draho platil za zbytočné chyby? Trápi vás v tejto chvíli niečo z vyššie spomínaného alebo po prečítaní benefitov v mojich službách cítite, že ste konečne našli to správne miesto, kde vám môže niekto pomôcť alebo poradiť? Práve podľa odpovede na túto otázku spoznáte, či sú moje služby pre vás vhodné.

Odpovede na otázky v súvislosti s psychológiou predaja:

*Kliknite na otázku ktorá Vás zaujíma a zobrazí sa Vám odpoveď.

Na čo sa môžem tešiť pri spolupráci s tebou v oblasti psychológie predaja?

Prezradím, že počas konzultácie sa môžeme zamerať na upgrade vášho webu a ja vám budem plne k dispozícii s mojím know how, aby sme ho čo najviac vylepšili. Pokojne sa však môžeme baviť na tému, v ktorej chcete byť lepší a v tomto smere vám taktiež dám všetko to, čo viem a čo sa dá v závislosti na čase dosiahnuť. Čo sa týka predajných textov, tam si ujasníme, čo presne odo mňa potrebujete, prejdeme si spoločne rôzne benefity vášho produktu či služby a pozrieme sa do hlavy vášmu ideálnemu klientovi. Na základe toho pre vás napíšem profi predajné texty, ktoré budú schopné predaja a budú vám generovať vyšší zisk. Viac informácií nájdete po kliknutí v menu na položku predaj.

Keď si u teba objednám texty pre celý web, kto mi ich potom nahodí do webu?

Potom, čo vám napíšem a odovzdám texty pre kompletný web, si ich budete musieť na web nahodiť sami, alebo ich dáte programátorovi či niekomu, kto sa vám o web stará. Ja vám ich však nachystám tak, aby ste vo výsledku urobili minimálnu korektúru (budú obsahovať odstavce, zvýraznenia, nadpisy a podnadpisy, miesta, kde treba vložiť hypertextový odkaz atď.)

Ja si dokážem napísať texty aj sám. V čom to bude lepšie, keď mi ich vytvoríš ty?

Bude to lepšie v tom, že vám garantujem ich vysokú účinnosť a taktiež odbremenenie od niečoho, čo možno ani nechcete robiť a možno by ste si ani nakoniec neboli istý tým, či ste to spravili dobre. Pamätajte však na to, že keď si budete chcieť všetko spraviť sám a to je jedno, či ide o texty alebo niečo iné, môže sa pokojne stať, že to nielen nebudete vedieť vytvoriť, ale môžete sa časom utopiť v mori starostí.

Pre koho je určená psychológia predaja?

Psychológia predaja je určená pre všetkých predajcov, obchodníkov, podnikateľov, majiteľov eshopov a rôzne zameraných webov, ktorí chcú predávať viac a využívať moderné psychologické metódy pre zvyšovanie zisku a efektivity svojho podnikania.

Ako spoznám, že je psychológia predaja určená práve pre mňa?

Predstavte si, že vám web nefunguje tak ako by ste chceli, nedokáže vám zarábať peniaze, neviete si dať rady s textami a kdesi vo vnútri cítite, že by to celé mohlo ísť úplne ladne a bez trápenia. Možno vám v hlave víria ťaživé otázky ako napríklad: Kto mi pomôže zlepšiť web tak, aby mi viac zarábal? Kto mi spraví účinné a výkonné predajné texty, ktoré mi budú naozaj predávať? Nechcem sa nechať oklamať od šmejdov, ktorí si pýtajú drahé peniaze za šuviks, čo mám robiť? Trápi vás v tejto chvíli niečo z vyššie spomenutého? Prečítali ste si všetky benefity mojich služieb v oblasti psychológie predaja a cítite, že ste konečne našli miesto, kde vám môže niekto pomôcť? Podľa odpovede na túto otázku spoznáte, či je psychológia predaja na internete pre vás to pravé.

Ak budete čokoľvek potrebovať, ozvite sa mi.
Rád vám pomôžem.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.