Martin Mažár – Expert na predaj o obchode a predaji – video

Už ste niekedy premýšľali nad tým, ako sa stať vynikajúcim obchodníkom a čo všetko je treba poznať a používať, aby sa vám to podarilo?

Expert na predaj Martin Mažár

Môj ďalší hosť Martin Mažár je práve jeden z ľudí, ktorým sa to podarilo. Nielenže nadobudol obrovské skúsenosti za svoju viac ako 15 ročnú prax v obchode, ale dlhé roky patril medzi top obchodníkov v rámci Slovenska vo firme, kde pracoval a bežne predával 3 – 4x viac, ako ostatní predajcovia.

V rozhovore Martin odhaľuje, ako začínal a čo všetko musel prekonať na to, aby sa mu vôbec podarilo začať dosahovať v predaji úspech. Totižto podobne ako ostatní úspešní, podobne aj on zápasil s rôznymi ťažkosťami a tak prezrádza, čo presne mu pomohlo, aby sa s tým dokázal vysporiadať a ako vlastne dosiahol, že sa z neho stal vysoko úspešný tréner obchodníkov a tvorca mnohých online kurzov zameraných na obchod.

Slovo dostala aj psychológia predaja

Veľa ľudí sa pýta: „Čo mám vlastne robiť, aby som dokázal lepšie predávať a aby sa mi konečne začalo dariť?“ Aj keď je odpoveď veľmi jednoduchá, aj napriek tomu jej mnoho ľudí neporozumie. „Musíš začať používať psychológiu predaja.“ :môžete sa mnohokrát dopočuť. 

Lenže čo to vlastne psychológia predaja je a ako vám môže pomôcť? Aj z toho dôvodu som otvoril túto tému a Martin to svojou odpoveďou poňal naozaj vynikajúco, čo mimochodom aj hovorí o jeho veľkých skúsenostiach a o tom, že má naozaj jasno. Z rozhovoru pochopíte základné kľúče pre zvládnutie tohto nádherného, zaujímavého a niekedy doslova zázračného umenia.

Vynikajúce tipy nielen pre obchod a predaj, ale aj podnikanie

Mimo toho je náš spoločný rozhovor pretkaný aj rôznymi tipmi, ktoré nielen vylepšia váš úspech v predaji, ale pokiaľ podnikáte, môžete nimi vylepšiť aj svoj biznis. 

Pripravte si teda papier a pero, aby ste si mohli začať zapisovať od prvej chvíle nášho rozhovoru zaujímavé a vynikajúce myšlienky, ktorých je v rozhovore skutočne viac, než dosť. Získate tak ďaleko vyššiu pridanú hodnotu a posuniete sa o cenné kroky vpred. Veď predsa pravdou je, že tie najlepšie nápady v histórii ľudstva vznikli tým, že si ľudia svoje nápady zapisovali a potom ich premieňali na užitočnú prax. 

Martina a jeho tvorbu nájdete na weboch:
www.expertnapredaj.sk
www.predajnetechniky.sk

a vo Facebook skupine „Online lídri“ 

P.S. Ak by ste sa v súvislosti s vyššie publikovaným rozhovorom radi niečo spýtali, tak mi napíšte správu alebo sa spýtajte v komentároch. Rád Vám odpoviem a poradím. 

Daniel Marčan
Daniel Marčan pomáha ľuďom a podnikateľom zvládať vďaka psychológii NLP ich výzvy. Taktiež pracuje s psychológiou predaja na internete, kde sa špecializuje hlavne na predajné stránky a texty. Je certifikovaný NLP master a vytvoril osobnostno rozvojový web - "Rozvíjaj sa." Na tomto webe je jeho cieľom ponúknuť vám poznatky z praktickej psychológie, psychológie predaja na internete a množstvo hodnotných myšlienok pretože si uvedomuje, že už len jedna jediná myšlienka, ktorú zavediete do praxe, vám môže zmeniť život.
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.