Získajte video zadarmo, ktoré vám za pár minút odhalí 3 tajomstvá z psychológie predaja, ktoré z vášho webu urobia stroj na peniaze

Teraz doplnené o konkrétne ukážky z praxe a ďalší bonus zadarmo, vďaka ktorému získate okamžité výsledky.

Moja cesta k Neurolingvistickému programovaniu a psychológii predaja


Spomínam si na obdobie, keď som sa rozhodol začať na sebe makať. V mojom živote to bolo veľmi dôležité rozhodnutie. O to dôležitejšie, pretože som nezačal tvrdo pracovať na mojej fyzickej stránke, ale miesto toho som rozvíjal svoje myslenie a uvedomenie.

A začalo to veľmi nenápadne malými krôčikmi po cestičkách osobného rozvoja až do času, kedy sa mi v hlave utvorila myšlienka vlastného podnikania, ktoré pre mňa znamenalo profesionálnu pomoc iným pomocou tajomnej psychológie NLP a hypnózy. Keď som prvýkrát počul zmienku o NLP, bolo to úžasné. „Wow, super, to chcem robiť“ :povedal som si a okamžite som vedel, že to chcem.

Že NLP a hypnóza, či nejaký marketing? Mysleli si, že som sa zbláznil

Áno, keď som to povedal ostatným v mojom okolí, tak si najprv mysleli, že som sa zbláznil. Aj napriek tomu, že som mal od prvej chvíle v tom jasno a bol som presvedčený že to dokážem, nikto mi neveril a pripadal som im čudný. Lenže moja túžba vytrvať bola silnejšia ako všetka kritika, ktorú som dostával. 

Moja silná motivácia stať sa profesionálom spôsobila, že som sa prihlásil na polročný výcvik v NLP u Zorky Gajič a tým odštartoval svoju dlhodobú cestu vzdelávania. Jednalo sa o tréning, ktorý navždy zmenil môj život.

 Moje začiatky boli skôr o sklamaniach, ako o šťastných chvíľach a rýchlom rozbehu.

Počas prvých pokusov začať pomáhať, som sa naťahoval s rôznymi neúspechmi a niekedy ťažko znesiteľná kritika na moju osobu narastala. Ľudia sa odo mňa kvôli mojim novým myšlienkam začali odvracať a takmer od nikoho som nedostal emocionálnu podporu, ktorú som tak veľmi potreboval.

Ja som však šiel tvrdo ďalej za svojim a pokračoval som v intenzívnom vzdelávaní. Tak som sa napríklad dostal aj na kurzy hypnózy k Liborovi Činkovi, ktoré mi otvorili brány, do tajuplného sveta tohoto komunikačného umenia. Navyše, v tom čase sa pomaly blížili termíny na pokračovací polročný tréning NLP Master so Zorkou, ktorá len tak mimochodom tiež patrí do malej hŕstky ľudí, ktorej vďačím za to, že v tejto chvíli môžete čítať tento príbeh.

Psychológia predaja na internete ma úplne pohltila

Čas plynul a ja som sa pri pátraní po odpovediach na dôležité otázky v súvislosti s biznisom, dostal k psychológii predaja, internetovému marketingu a copywritingu.

Bol som fascinovaný čo spôsobilo, že ma to rýchlo pohltilo a ja som sa do toho podobne ako do NLP a hypnózy zamiloval. Najkrajšie bolo na tom keď som zistil, že tieto na prvý pohľad rôzne oblasti, sa nádherne dopĺňajú a zapadajú jedna do druhej, ako dokonale vybrúsené ozubené kolieska.

Začal som preto intenzívne študovať, ako s pomocou psychológie vplyvu tvoriť tie najlepšie predajné texty a stál som pri zrode fenomenálneho úspechu

A to od psychologického rozboru ideálneho klienta, cez zvýšenie účinnosti web stránok, až po tvorbu predajných stránok s využitím psychológie vplyvu a NLP. Celkovo ma to stálo enormne veľa času a energie, ale zatiaľ čo si ostatní užívali domácu pohodu plnú ničnerobenia, ja som stále postupoval o cenné kroky vpred. A vyplatilo sa.

Najviac som si to však uvedomil až vo chvíli, keď sa mi podarilo vytvoriť predajnú stránku, ktorá zaznamenala nevídaný úspech. Jeden z mojich priateľov ma vtedy poprosil, aby som pre neho vytvoril predajnú stránku, ktorá by mu pomohla predať jeho vzdelávacie kurzy. Samozrejme som nemohol odmietnuť a po detailných prípravách som sa pustil do práce. Po niekoľkých dňoch vznikla predajná stránka, ktorá neskôr vygenerovala obrat cez 400 000€.

WOW. Tak to už bolo niečo. Bol som veľmi šťastný, že sa mi podarilo byť mu nápomocný pri tak fenomenálnom úspechu. Samozrejme by som to nikdy nedokázal, keby som nepoznal Neurolingvistické programovanie a keby som nezačal odhaľovať tajomstvá psychológie internetového predaja.

Definitívne potvrdzujem, že sa oplatilo dovoliť si investovať peniaze do mňa a mojej budúcnosti

Koniec koncov, s absolútnou istotou môžem povedať, že sa vyplatili všetky moje rozhodnutia, ktoré som do súčasnosti urobil. Vyplatilo sa rozhodnúť sa pre zmenu môjho života a tvorbu podnikania. Vyplatilo sa investovať skutočne veľké peniaze do mojich výcvikov a kvalitných návodov v podobe online kurzov a množstva kníh, ktoré mám a to aj napriek tomu, že si ostatní o mne mysleli a niektorí stále myslia, že som sa zbláznil.

Taktiež sa oplatilo počúvať rady od inteligentných podnikateľov a expertov v oblasti psychológie a internetového predaja, ktorí to v ich živote dotiahli ďaleko a ktorí ma doteraz inšpirujú stále viac a viac. Ako napríklad Libor Činka, Zorka Gajič, Erik Hoffmann a samozrejme aj zahraniční experti ako Brendon Burchard, Russell Brunson, Ryian Deiss, Richard Bandler, Michael Hall, Robert Dilts, Igor Ledochowski, Milton Erickson a ďalší.

Čo sa deje teraz a aké sú moje plány do budúcna?

Od času, ako som ukončil druhý stupeň vzdelávania v NLP – NLP Master Practicioner certification, som zasa o obrovský kus ďalej. Dostal som sa až do bodu, kedy som prešiel asistenciou lektora NLP Inštitútu pre tréning NLP Practicioner, a získal oprávnenie trénovať ľudí v tomto stupni NLP. 

Mimo toho spolupracujem so zaujímavými ľuďmi, osobnosťami a podnikateľmi, ktorým odovzdávam to najlepšie, čo som sa za posledné roky naučil. A to ako v oblasti psychológie predaja na internete, tak aj v NLP.

Možno sa pýtate, či to dá veľa námahy. Áno dá, ale pamätajte, že platí: 
„Keď si človek dovolí konať, tak môže prakticky čokoľvek“.

PREČÍTAJTE SI VYNIKAJÚCE KNIHY, KTORÉ VÁS VYŠVIHNÚ

Pretože skutočne veľmi rád inšpirujem druhých a milujem im odporúčať kvalitné zdroje, práve preto som vybral štipku z toho, čo je na trhu k dispozícii na ceste za príjemnejším životom a skvalitnením podnikania:

Autohypnóza - kompletní rádce pro dobré zdraví a změnu sebe samého - Ak ste jedným z ľudí, ktorí zbožňujú prácu so sebou samým, táto kniha bude pre vás úžasná. Jednoducho bohatý zdroj informácií a autohypnotických stratégií a postupov pre odstránenie rôznych problémov, ktoré vás už možno teraz trápia a to od A až po Z.

NLP pro každého – Richard Bandler – Táto kniha je určená každému, koho očarila psychológia vplyvu NLP a rád by sa s ňou zoznámil. R. B. v tejto knižke pomocou príbehu predstavuje zmes jej základných techník a malinký kúsoček z rozsiahleho jazykového modelu.

Ovládněte svůj mozek – Libor Činka – Kniha od českého odborníka na hypnoterapiu a zrýchlené učenie pre všetkých, ktorí chcú rozšíriť svoj potenciál a naučiť sa lepšie porozumieť sebe samému, urýchliť učenie a lepšie si pamätať atď.

Myšlenkové mapy – Tony Buzan – Tony v jeho výnimočnej knihe popisuje, ako využívať jednu z najlepších metód kreatívneho zobrazovania myšlienok a posilňovania mozgového potenciálu a to nielen pri rôznych príležitostiach, ale aj tam, kde by ste to nečakali

Nekonvenční myšlení 17 pravidel pro vítězství v byznysu– Peter Kreuz a Anja Förster – Pre všetkých, ktorí na trhu nechcú byť lepší, ale chcú byť iní a na základe toho víťaziť

Robert B. Cialdini - Vliv - Pokiaľ hľadáte jedinečnú knihu o manipulácii a o tom, ako presvedčiť ostatných, tu ju máte. Unikátny zdroj, ktorý vám predstaví tie najdôležitejšie komunikačné a psychologické mechanizmy, ktoré razantne zvýšia váš vplyv.

Ďalšie kvalitné zdroje a informácie nájdete po kliknutí na blog. V kategórii recenzie potom nájdete ďalšie zaujímavé knihy.

DIPLOMY A CERTIFIKÁTY

INŠTITÚT PRE NLP - Asistencia lektora na seminári NLP Pracitioner

Ďalších 80 hodín na tréningu NLP Practicioner, kde som asistoval na pozícii lektora a tým pádom som sa stal riadne vyškoleným lektorom NLP. Na asistencii som zdokonalil nielen svoje schopnosti týkajúce sa prednášania, ale aj rozvinul hlbšie pochopenie základných NLP techník a získal ďalšie kreatívne možnosti pri ich využívaní. 

NLP INŠTITÚT ZORICE GAJIČ - NLP Master Practicioner

Celkom 90 hodín v akreditovanom polročnom výcviku NLP Master practicioner certification, ktorý o niekoľko levelov vylepšil moje schopnosti a poznanie v oblasti NLP. Znamenal pre mňa prínosnú zmenu v myslení a výrazný životný posun vpred.

GOOGLE - Digitálna garáž

Program sa skladal z 23 tém, ktoré pokrývajú širokú škálu online marketingu - vyhľadávanie, e-mailing, sociálne médiá, displejová reklama, video, e-commerce a analytika pre ďalšie zdokonalenie sa v online marketingu

CETROS - Celostný tréning osobnosti Libora Činku

16 hodín (učebné hodiny) tréningového kurzu hypnózy a autohypnózy 2, ktorý pre mňa znamenal ďalší posun vpred v zdokonaľovaní mojich komunikačných a pomáhajúcich schopností (obrázok osvedčenia je len ilustračný, pretože na tomto tréningu sme osvedčenie neobdržali)

CETROS - Celostný tréning osobnosti Libora Činku

16 hodín tréningového kurzu - Ako zaručene zarobíte viac s pomocou internetu, kde som sa naučil unikátne informácie o tom, ako vlastne podnikať, akým spôsobom pri predaji na internete uvažovať a čo robiť preto, aby ste uspeli a odlíšili sa.

CETROS - Celostný tréning osobnosti Libora Činku

22 hodín (učebné hodiny) tréningového kurzu hypnózy a autohypnózy 1. Tento tréning mi dal pevné základy z účinného hypnotického komunikačného umenia. Naučil ma vyvolávať tranz a vyhýbať sa základným komunikačným chybám, ktorých sa vo všeobecnosti ľudia a aj "profesionáli" dopúšťajú

NLP INŠTITÚT ZORICE GAJIČ - NLP Practicioner

Celkom 80 hodín v akreditovanom polročnom výcviku NLP practicioner certification, ktorý bol pre mňa prevratný a naždy zmenil môj život. Bolo naozaj výnimočné, čo všetko som sa tam naučil od rôznych komunikačných modelov, až po zmenu neproduktívnych vzorcov myslenia a zlepšenia kvality života. 

Ak budete čokoľvek potrebovať, ozvite sa mi.
Rád vám pomôžem.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.