Získajte video zadarmo, ktoré vám za pár minút odhalí 3 tajomstvá z psychológie predaja, ktoré z vášho webu urobia stroj na peniaze

Teraz doplnené o konkrétne ukážky z praxe a ďalší bonus zadarmo, vďaka ktorému získate okamžité výsledky.

ZÍSKAJTE NOVÉ MOŽNOSTI VĎAKA ONLINE KURZOM A TRÉNINGOM


ELEKTRONICKÉ PRODUKTY:

komunikácia, otázky, otázka, komunikačné zručnosti, expert

EXPERT NA OTÁZKY

Ako sa pýtať inteligentne, efektívne a účinne zároveň? Ako pokladať otázky, pred ktorými sa nie je možné brániť a naopak sa s ich pomocou ubrániť každému? Ako pomáhať sebe aj Vašim blízkym a vyhrávať nad depresiami? Toto všetko a omnoho viac odtajníte v programe Expert na otázky, ktorý je revolučný a jedinečný zároveň. Kompletné know how z umenia otázkológie pre úspech doma, v terapií, biznise a kdekoľvek chcete. 

Chcem sa stať Expert na otázky

SUPERZMYSEL

Chcete sa naučiť odhaľovať neviditeľné znaky v neverbálnej komunikácii a zistiť, ako je možné, že niekto dokáže hovoriť nudne a niekto naopak pestro a živo? Najväčšou výhodou produktu Superzmysel nie je len to, že obsahuje presné návody a triky, ako to dosiahnuť, ale jeho preštudovaním taktiež posuniete svoje komunikačné schopnosti na novú úroveň a získate schopnosť vyjadrovať sa pestro a zaujímavo.

Chcem využiť naplno svoje zmysly

AKO ZÍSKAM PRÁCU SNOV?

Tento produkt je určený pre každého, kto chce získať zamestnanie, po ktorom túži a chce sa presadiť na pohovore pre uchádzačov. Ako získam prácu snov vám pomôže vyvarovať sa najväčších chýb, ktoré uchádzači o zamestnanie robia na pohovoroch, a pomôže vám nielen zvládnuť kľúčovú prípravu na pohovor, ale aj dôkladne zvládnuť pripravu na otázky od personalistov. Rovnako tak si vďaka nemu vyplníte životopis a získate návody ako postupovať, aby ste tú prácu získali.

TRÉNINGY:

TAJOMSTVÁ PSYCHOLÓGIE PREDAJA A NLP

Tajomstvá psychológie predaja a NLP je dvojdňový tréning, ktorý odhaľuje rôzne cesty k tomu, ako si zvýšiť svoj príjem z internetu pomocou psychológie predaja a Neurolingvistického programovania, ktoré Daniel Marčan spojil pre tieto účely. Je taktiež určený každému, kto chce podnikať s vyššou efektivitou, prípadne byť platený za tvorbu profesionálnych predajných textov a chce sa vyhnúť rizikám, ktoré môžu vzniknúť z neodbornej tvorby predajných textov.