Tomáš Lukavec – O tom, čo je osobná značka a o úspechu – video

A je tu v poradí druhé pokračovanie talkshow, kde som si dal za cieľ spovedať známe a úspešné osobnosti, ktoré sa vyskytujú na pôde osobnostného rozvoja a pomáhajú ľuďom v rôznych oblastiach života. Pozval som pre Vás naozaj skvelého hosťa, ktorý je úspešný brand – manager a pôsobí v Čechách. Jeho meno je Tomáš Lukavec. 

Tomáš Lukavec sa zaoberá a pomáha s budovaním osobnej značky a teda ako ju vybudovať, ako sa odlíšiť od konkurencie a čo je najdôležitejšie, akým spôsobom vyslať svoj vlastný príbeh do sveta. 

Brandmanager ako ikona, pretože sa vypracoval skutočne z nuly

Tomáš Lukavec je pre mňa veľký vzor, pretože ako som už v úvode nášho rozhovoru naznačil, dokázal sa vypracovať takpovediac z nuly až na veľmi úspešného človeka, ktorý teraz vlastní dve spoločnosti a má za sebou mnoho úspešných projektov.

A pretože na svojej ceste prekonal mnoho úskalí a prešiel naozaj veľkou dávkou rôznych životných situácii, tak jeho príbeh o to viac naberá na dôležitosti pre všetkých, ktorí trpia napríklad nedostatkom sebavedomia pre určité akcie v živote a možno nezmyselnými presvedčeniami. 

S Tomášom sme sa mimo iného bavili aj o tom, ako dokázal zo situácii, ktoré sa na začiatku javili veľmi zle, neuveriteľným spôsobom ťažiť a dokázal v tom nájsť pozitívny úmysel. Tomu sa hovorí myslenie s veľkým M. Taktiež pridal aj jednoduchý princíp, ktorý Vám pomôže získať si pozornosť ľudí okolo Vás a nájsť vnútornú stabilitu. Princíp, ktorý Tomáš vypozoroval s viac ako tisíckou klientov, s ktorými pracoval na ich osobnej značke… 

Veľmi rád by som písal ešte mnoho viet. Pretože raz vidieť je však lepšie, ako stokrát počuť alebo čítať, tak si teraz pozrite rozhovor s Tomášom Lukavcom, ktorý Vás v mnohom obohatí.   

Tomáša Lukavca a jeho prácu nájdete na www.tomaslukavec.cz.

P.S. Radi by ste sa niečo spýtali alebo by ste chceli ďalšie doplňujúce informácie? Napíšte to do komentárov. Rád Vám odpoviem.  

Daniel Marčan
Daniel Marčan pomáha ľuďom a podnikateľom zvládať vďaka psychológii NLP ich výzvy. Taktiež pracuje s psychológiou predaja na internete, kde sa špecializuje hlavne na predajné stránky a texty. Je certifikovaný NLP master a vytvoril osobnostno rozvojový web - "Rozvíjaj sa." Na tomto webe je jeho cieľom ponúknuť vám poznatky z praktickej psychológie, psychológie predaja na internete a množstvo hodnotných myšlienok pretože si uvedomuje, že už len jedna jediná myšlienka, ktorú zavediete do praxe, vám môže zmeniť život.
Komentáre
  1. Otília píše:

    Som nadšená, že som ťa objavila na PC. Pozrela som si dva rozhovori Talkshow2 – Tomáš Lukavec a Taklshow3 – Erik Hofmann, veľmi ma to oslovilo, a Tomáš Lukavec super. Od malička som mala sen byť výtvarníčkou a presne ako on hovoril o tom ako iný ľudia na mňa vplivali, že to nerobim dobre a predsa to robím…neviem, či dobre ale to je mojim poslaním…veľakrát som na to prišla ako on povedal …super Nech sa ti darí aj nadalej, takéto super rozovori robiť. Držím palce. Otília

    • Daniel Marčan píše:

      Ďakujem ti Otília za veľmi pozitívny feedback. Poslanie v živote je jedna z veľmi dôležitých vecí ale to už vieš. Podobne ako ty aj ja som zápasil. Sám so sebou, s okolím atď. Zlomový bod však nastal, keď som si uvedomil jednu vec. Nech hovorí kto chce čo chce, on ten život za mňa žiť nebude a tak som začal tvoriť blog a webináre a aj vďaka komentáru od teba a ďalších pozitívnych ohlasov viem, že to má zmysel. Ďakujem.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.